Buduaariga vestles Ameerika tõsielusarja The City staar Whitney Port!

Buduaariga vestles Ameerika tõsielusarja The City staar Whitney Port!

Buduaaril õnnestus rääkida Ameerika hitt-tõsieluseriaali tähe ning modelli Whitney Port`iga! Tuntuse tõi neiule MTV tõsielusari The Hills, nüüdseks on Whitneyl oma sari The City, mis kajastab tema elu New York Citys. Lisaks sellele on ta tubli – alustas oma karjääri moemaailmas Teen Vogue´is, liikudes sealt edasi aina kõrgemale. Eraelus on teda seotud muusiku Jay Lyon`i ning näitleja Robert Buckley`ga. Buduaar sai võimaluse rääkida kaunitariga tema tööst, eraelust ning küsida make-upi ning stiilinõuandeid!

Buduaaril õnnestus rääkida Ameerika hitt-tõsieluseriaali tähe ning modelli Whitney Port`iga! Tuntuse tõi neiule MTV tõsielusari The Hills, nüüdseks on Whitneyl oma sari The City, mis kajastab tema elu New York Citys. Lisaks sellele on ta järjekindel – alustas oma karjääri moemaailmas Teen Vogue´is, liikudes sealt edasi aina kõrgemale. Eraelus on teda seotud muusiku Jay Lyon`i ning näitleja Robert Buckley`ga. Buduaar sai võimaluse vestelda kaunitariga tema tööst, eraelust ning küsida make-upi ning stiilinõuandeid.

Kuidas oled saanud hämmastavad võimalused töötada Teen Vogue´is disainer Diane Von Furstenbergi juures ning oma praeguse ülemuse, PR-spetsialisti Kelly Cutrone´i juures?
Olen iga töökoha nimel kõvasti pingutanud ning end tõestanud. Ma usun motosse: ära anna kunagi alla! Inimene peab endasse uskuma, võtma riske ning püüdma unistuste poole, kuniks sa saavutad need. Ärge kunagi andke alla!

Kuidas tuled toime raskete tööpäevadega, kus kõik läheb justkui valesti ning ka ülemus ei ole tehtud tööga rahul?
Ülemused on ülemused, neil on palju vastutusi ning ma austan seda. Meil kõigil on halbu päevi, ka mul on päevi, mil olen väga nõudlik. Peab õppima mitte tundma viha ning edasi liikuma.

Hetkel töötad sa enda rõivabrändi Whitney Eve Clothing Line kallal, kust sa inspiratsiooni ammutad?
Suurel määral saan inspiratsiooni inimestelt New Yorgist, sellest, mida nad ise kannavad. Samuti on siin nii palju võrratuid riidepoode, loen ka palju raamatuid, ajakirju ning püüan interneti teel end hetkemoega kursis hoida. Näiteks tööl olen ma ümbritsetud riietest, see on mulle lõputu inspiratsioon!

Kuidas kirjeldaksid oma stiili?
Minu stiil on rahulik, mugav, arukas ja seksikas, ilma et see oleks litsakas.

Sa näed alati väga loomulik ning hea välja, räägi, mis on sinu saladus?
Ma ei näe alati hea välja – USU MIND! Mulle ei meeldi väga palju end meikida, eriti veel, kui olen väljaspool kaameraid. Mulle meeldib naturaalne meik, see sobib mulle kõige rohkem.

Mida arvad võltspäevitusest?
Ma pigem olen valge, kui istun kuskil kuuma lambi all ning lasen enda nahal kärsata!

Sul on väga kiire elutempo, kuidas leiad aega eraeluks?
Ma käin kohtamas, aga olen olnud nüüd vallaline juba mõnda aega. Mul on tööl väga kiire, seega on jube raske leida kedagi ning jääda paikseks.

Kuidas saad läbi oma endiste kallimatega?
Ma ei räägi neist eriti, sest nad on endised ja seda põhjusega (naerab). Jay´d näen vahest NY-s ikka, ütleme „Tere,“ vahetame paar lauset, aga see on ka kõik.

Kirjelda oma ideaalset kohtingut.
Kuskil vaikses kohas, romantiline õhkkond, hea söök, koos muusikaga ja muidugi hea seltskond!

Whitney stiiliikoonid.
Prantsuse näitlejanna Catherine Deneuve, samuti armastan Ashley Olseni, Jennifer Lopezi ja Victoria Beckhami stiile.

Tema lemmikdisainerid.
Phillip Lim, Robert Rodriguez, Chloe, J Brand teksapüksid, London Sole Flats, JL Marks Dresses, Bellabumbum bras ja Hanky Panky aluspesu.

Whitney juuksenipid
1. Juhul, kui soovin lisada juustele volüümi, kasutan nende kuivatamise puhul fööni. Üldjuhul lasen neil siiski niisama ära kuivada, ilma et kasutaks mingeid vahendeid selleks.
2. Samuti pean oluliseks seda, et iga päev ei tohiks pead pesta.
3. Kui soovin kerget lainetust juustesse, siis lähen, krunn peas, magama.
4. Pesuks ja hoolduseks kasutan Enjoy Sulfate-Free Luxury shampooni ja palsamit.
5. Kohtingule minnes lasen juustel kuivada loomulikul teel (ei kasuta fööni), sest ma väga kardan oma juukseid kahjustada. Leian, et loomulik välimus käib kõige kohta – nii meigi kui juuste!

Whitney igapäevameik
1. Alustan Laura Mercier niisutava näokreemiga ning lisan stressivähendavat kreemi sekka.
2. Siis panen Bare Essentiali mineraalpuudrit.
3. Heledamatele pindadele (ühtlustamaks) kasutan Laura Mercieri päikesepuudrit
4. Põsesarnadele kannan Brush Narsi „Orgasm“ põsepuna.
5. Silmalaugadele kannan õrna kihi kuldset lauvärvi, õhtuse meigi puhul kannan seda ka silma alla, ning kui on suurem üritus tulekul, siis kasutan pruuni lauvärvi ning silmalainerit.
6. Silmad teeb erksamaks Brush Fresh Supernova ripsmetušš.
7. Lõpuks huuled, millele kannan Chaneli „Coco Pink“ huuleläiget, nüüd olengi valmis uksest väljuma!

Andke meile teada, millised on teie meigirutiinid?

PS! The City teises hooajas on tulema veel mitmeid üllatusi ning hoiame pöidlaid, et tuleks ka kolmas!

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

Sarnased artiklid