Buduaarikad: Jeanine`i beebipillid toovad tselluliidi?

Millist rasestumisvastast vahendit kasutada ja millised kõrvalmõjud on erinevatel antibeebipillidel, arutavad naised ka Buduaari foorumis. Seekord avastas Buduaari toimetus foorumist ühe põrutava fakti, mille kinnitamiseks ei ole meil muud alust kui buduaarikate isiklikud kogemused.
Nimelt väidavad Buduaari foorumis enamus Jeanine`i rasestusmisvastaste tablettide kasutajatest, et just nende tablettide tarvitamisega on kehale tekkinud tselluliit. Buduaari toimetus luges hoolikalt läbi Jeanine`i  kasutamisjuhendi ja leidis seal hoiatuse kehakaalu muutumise, vedelikupeetuse ja erinevate nahareaktsioonide kohta, kuid otseselt tselluliiti soodustavale tekkele rohumüüjad ei viita. Kas on asi selles, et rohtu tarvitavad siiski viljakas eas naised, kelle ainevahetuse rahulikus aga kindlas tempos aeglustumine tõstab tselluliidi tekke tõenäosust? Või toobki just Jeanine kintsule tselluliidi? Selle kohta puuduvad meil kindlad faktid.

Ameerikas läbi viidud uuring ütleb, et 64% ameeriklannadest kasutas küsitluse läbiviimise ajal ühte kindlat rasestumisvastast vahendit, milleks olid kas tabletid või kondoomid. 98% ameeriklannadest oli katsetanud vähemalt 2 erinevat rasestumisvastast vahendit ning ligi kolmandik nendest pole veel seda ühte ja õiget vahendit leidnud. 

Millist rasestumisvastast vahendit kasutada ja millised kõrvalmõjud on erinevatel antibeebipillidel, arutavad naised ka Buduaari foorumis. Seekord avastas Buduaari toimetus foorumist ühe põrutava fakti, mille kinnitamiseks ei ole meil muud alust kui buduaarikate isiklikud kogemused.
Nimelt väidavad Buduaari foorumis enamus Jeanine`i rasestusmisvastaste tablettide kasutajatest, et just nende tablettide tarvitamisega on kehale tekkinud tselluliit. Eesti naiste seas laialdaselt kasutatavad rasestumisvastased Jeanine`i tabletid tunduvad muidu igati efektiivsed, buduaarikad räägivad, et eriti hästi mõjuvad need probleemsele näonahale kaotades sellelt kõik punnid ja vinnid. Aga kas vastab tõele, et Jeanine toob tselluliidi?

Buduaari toimetus luges hoolikalt läbi Jeanine`i  kasutamisjuhendi ja leidis seal hoiatuse kehakaalu muutumise, vedelikupeetuse ja erinevate nahareaktsioonide kohta, kuid otseselt tselluliiti soodustavale tekkele rohumüüjad ei viita. Kas on asi selles, et rohtu tarvitavad siiski viljakas eas naised, kelle ainevahetus rahulikus aga kindlas tempos aeglustub ja see tõstab tselluliidi tekke tõenäosust? Või toobki just Jeanine kintsule tselluliidi? Selle kohta puuduvad meil kindlad faktid. Küll aga soovitavad Buduaari foorumi naised Jeanine kasutajatele teisi tablette proovida, millega kasutajate väitel ei ole tselluliidi vohamist kaasnenud. Kuna lisaks tablettidele leidub ka teisi rasestumisvastaseid vahendeid plaastritest spiraalideni, siis tasub neil, kellel tekivad ühe tootega kõrvalnähud, kindlasti erinevaid tooteid testida ja endale sobivaim leida. Lõppkokkuvõttes on viljakas periood päris pikk aeg meie elust ja miks mitte seda muretult nautida.

Sel teemal saad lugeda ja oma sõna sekka öelda SIIN BUDUAARI SUHTLEMISFOORUMIS.