Carola Madis ja Janne Saar kirjutasid Karl Madisele laulu!

Carola Madis ja Janne Saar kirjutasid Karl Madisele laulu!

Carola Madis ja Janne Saar elavad mõlemad hetkel Los Angeleses ning hiljuti kirjutasid nad koos ühe laulu. Buduaar uuriski täpsemalt värske loomingu kohta. “Selle laulu kirjutasime koos Janne Saarega mu isa Karl Madise jaoks ning produtseeris selle Vahur Valgmaa. Originaalis oli see laul kirjutatud hoopis Janne jaoks inglisekeelsete sõnadega,” jutustab Carola laulu valmimisest.    

Carola Madis ja Janne Saar elavad mõlemad hetkel Los Angeleses ning hiljuti kirjutasid nad koos ühe laulu. Buduaar uuriski täpsemalt värske loomingu kohta.

“Selle laulu kirjutasime koos Janne Saarega mu isa Karl Madise jaoks ning produtseeris selle Vahur Valgmaa. Originaalis oli see laul kirjutatud hoopis Janne jaoks inglisekeelsete sõnadega,” jutustab Carola laulu valmimisest.

Janne täpsustab: “Meil tekkis mõningate akordide koha pealt küsimus, et mida kasutada ja helistasime Eestisse Karlile, et nõu küsida. Laulsin talle loo ette, talle meeldis see väga ja juba samal õhtul kirjutasime sellele eestikeelsed sõnad ja võtsime ühendust Austraalias elava Vahur Valgmaaga, et teda projekti kaasata. Lugu peaks ka nüüdseks juba raadiojaamades olema!”

Neidude sõnul pole see aga mitte esimene koos kirjutatud lugu, vaid nad on päris mitu laulu juba kirjutanud ning lubavad samas vaimus jätkata! Videot loole pole tüdrukute sõnul veel keegi teha plaaninud. “Kui keegi tahab selle Eestis enda peale võtta, siis laske käia,” lubab Carola lahkelt.

 

Tene Sommer