Charlene Rennit eelistab Eesti moeloojaid

Charlene Rennit eelistab Eesti moeloojaid

Eesti armastatud laulja ja moemaani Charlene Renniti teiseks kodumaaks võib praegu pidada Prantsusmaad, kust on pärit palju kuulsaid moeloojaid, ent kaunitar tunnistab Buduaarile, et tema eelistus kuulub Eesti moeloojatele.

Eesti armastatud laulja ja moemaani Charlene Renniti teiseks kodumaaks võib praegu pidada Prantsusmaad, kust on pärit palju kuulsaid moeloojaid, ent kaunitar tunnistab Buduaarile, et tema eelistus kuulub Eesti moekunstnikele.

“Ma eelistan Eesti moeloojaid,” vastab Charlene küsimusele, mis on tema lemmikbrändid. “Mu lemmik on Aldo Järvsoo, kuid kannan tihti uut ja huvitavat ka Liisi Eesmaalt. Riina Põldroosi õhtukleidid on imekaunid ning uuematest tegijatest tooksin esile Britt Samosoni.”

Lisaks eesti moeloomingule leidub Charlene lemmikute seas ka maailmanimesid. “Minu praegune lemmik on Balmain, moehuligaanid Alexander McQueen ja Westwood, Balenciaga, Christian Lacroix.”
Alati stiilse lauljanna lemmikvärvideks on must ja punane. “Kõige rohkem kannan musta. Aga jumaldan ka punast ning kõiki teisi toone, mida vaadates silmad valust kisendama hakkavad,” naerab Charlene.

Buduaar Shopping