Disainer Kirill Safonov üllatab Buduaari turul ainulaadsete eksemplaridega!

Disainer Kirill Safonov üllatab Buduaari turul ainulaadsete eksemplaridega!

Eestis tunnustatud ning armastatud moedisainer Kirill Safonov on oma väljapaistva ning erakordse loominguga alati silma paistnud! Kirilli jakid ning prossid on võitnud paljude Eesti naiste südamed, põhjus on lihtne – Kirill teeb oma tööd kirega! Buduaarile jagab Kirill aga informatsiooni oma uue kollektsiooni kohta, mille ainueksemplarid paneb Kirill müüki juba järgmisel nädalal toimuval Buduaari turul!

Eestis tunnustatud ning armastatud moedisainer Kirill Safonov on oma väljapaistva ning erakordse loominguga alati silma paistnud! Kirilli jakid ning prossid on võitnud paljude Eesti naiste südamed. Põhjus on lihtne – Kirill teeb oma tööd kirega! Buduaarile jagab Kirill aga informatsiooni oma uue kollektsiooni kohta, mille ainueksemplarid paneb Kirill müüki juba järgmisel nädalal toimuval Buduaari turul!

“Jah, tõesti, uus kollektsioon on mul peagi valmis, seega leian, et Buduaari turg on just see õige koht, kus näidiseksemplare esitleda,” ütleb Kirill, et inspiratsiooni leidub tal veel pikaks ajaks.

“Kaupa, mida müün, pole palju, see ongi minu põhimõte – luua eksklusiivseid ning ainulaadseid esemeid, mis inimestes rõõmu tekitavad,” lisab Kirill, et tema eesmärk on disainida esemeid, mis ka tänaval kõndides juba eemalt silma paistavad.

“Müügile tulevad pluusid autori trükiga, kaunid ning erksavärvilised kevadmantlid ning muidugi ka uus prossikollektsioon,” jagab disainer täpsemat infot selle kohta, mida ta Buduaari turul müüki paneb.

Kõikide toodete hinnavahemik on 20-200 eurot!

Karin Karu