Eesti naised on maailmas ilu poolest kaheksandal kohal

USA reisiajakirjas Travelers Digest valiti välja maailma riikide kõige kaunimad naised ning Eesti naised platseerusid ebetabelis kauniduselt lausa kaheksandale kohale! Ülevaate koostas ajakirjanik Dakota Smith, kes on maailma riigid järjestanud küll mõnevõrra meesšovinistlikust vaatepunktist, kuid see-eest humoorikalt.

USA reisiajakirjas Travelers Digest valiti välja maailma riikide kõige kaunimad naised ning Eesti naised platseerusid ebetabelis kauniduselt lausa kaheksandale kohale!

Ülevaate koostas ajakirjanik Dakota Smith, kes on maailma riigid järjestanud küll mõnevõrra meesšovinistlikust vaatepunktist, kuid see-eest humoorikalt.

Esikohale asetatud Rootsis on naised Smithi sõnul "Nii naeruväärselt kaunid, et mõnikord on nende juuresolekul raske hingata."

Rootsile järgnevad pingereas Argentiina, Venemaa, Bulgaaria, Läti, Valgevene ja Ukraina. Esikümnesse mahuvad pärast Eestit veel Holland ja Taani.

Eesti naiste kohta kirjutas Smith: "Te võite igal nädalapäeval leida igast Tallinna vanalinna ööklubist mõne maailma parima väljanägemisega naise."

/Toimetas: Merlyn Uusküla/