Eesti tüdrukud tantsivad Nikki Beachil staaridele

Eesti tüdrukud tantsivad Nikki Beachil staaridele

Mai alguses kuulsale Nikki Beachi luksusrannale tantsima läinud Eesti kaunitarid Karen T., Girli V. ja Maarika S.  tunnistavad, et elu Hispaanias on ilus nagu muinasjutt, ainult kerge koduigatsus on hinge pugenud. ” Lähedasi ja sõpru tahaks juba näha ja Eesti toitu süüa!” on kõik kolm neidist ühel meelel.

Mai alguses kuulsale Nikki Beachi luksusrannale tantsima läinud Eesti kaunitarid Karen T., Girli V. ja Maarika S.  tunnistavad, et elu Hispaanias on ilus nagu muinasjutt, ainult kerge koduigatsus on hinge pugenud. ” Lähedasi ja sõpru tahaks juba näha ja Eesti toitu süüa!” on kõik kolm neidist ühel meelel.

Kas olete nüüdseks juba sisse elanud?
Elasime üle ootuste ruttu siinsesse olustikku sisse, kerge oli harjuda näiteks Hispaania siestaga. Uued tuttavad tekkisid ka kiiresti. Ainuke, millega kuidagi harjuda ei taha on siinne toit, igatseme kartuliputru ja hakklihakastet!

Mis mulje on Nikki Beach ja Marbella teile jätnud?
Nikki Beach on suurepärane koht lõõgastumiseks, pidutsemiseks või niisama lõunatamiseks. Kõige meeldivam on Nikki õhtuti, tekib romantiline õhkkond – küünlad pannakse põlema, saksofonist mängib lounge muusikat jne. Nikki Beachile tasub tulla just pühapäeviti, kui toimub „Amazing Sundays“, mis toob alati randa väga palju rahvast.
Marbellaga pole me aga veel nii väga tuttavad, kuna oleme enamuse ajast tööl ja elame linnast väljas Nikki Beachi lähistel asuvas Elvirias. Üritused ja peod toimuvad enamasti Puerto Banusis, nii et väljas käime enamasti seal, mitte Marbellas.

Millised teie päevad välja näevad?
Nendel päevadel kui tantsime, alustame tööd tavaliselt kella kahest päeval ja lõpetame kell üheksa õhtul. Vabad päevad on enamasti esmaspäevad. Tantsime ainult Nikki Beachil ja enamasti päevastel kellaaegadel, mõnikord harvem ka õhtuti Nikki Beachi eriüritustel.

Mis mulje kohalikud mehed jätnud on?
Siinsed mehed tunduvad võrreldes Eesti meestega väga avatud, komplimentidega ei koonerdata :). Ligi ei tikuta, pigem ollakse lihtsalt viisakad, vähemalt kliendid Nikki Beachil on sellised. Kindlaid austajaid ei ole tekkinud.

Eestis räägitakse palju igasugu õudusjutte sellest, kuidas Marbellal mustanahalised marokolased põhjamaa tüdrukuid ahistavad, kuidas teil läinud on?
Ausalt öeldes ei ole me veel Marbellas ühtegi mustanahalist marokolast kohanud, kes oleks pealetükkiv või agressiivne. Enamus inimesi suhtuvad meisse väga meeldivalt ja ei ole mingeid probleeme tekkinud. Pigem on vastupidi – imestatakse nii sõbralike ja naerusuiste tantsijate üle :).

Nikkil käib päris palju kuulsusi, olete kedagi näinud või kellegagi kohtunud?
Kuulsusi käib ikka ja päris tihti. Viimati käis meil nädalavahetusel šampusepeol „Britain´s got Talent“ kohtunik Piers Morgan ja teisipäeval oli eriürituse käigus kohal NBA Denver Nuggets´i üks parimaid mängijaid Carmelo Anthony.

Kui palju te umbes päevas tippi saate?

See on saladus :).

Lugesin, et disainite ja õmblete oma kostüüme ise, kuidas see teil täpselt toimub?
Tegelikkuses õmbleme oma kostüüme ise ainult Eestis, Nikki Beachi kostüümid valmistas ikkagi õmbleja. Disaini ja ideed saime internetist ja mõtlesime ka ise aksessuaare juurde. Nikki Beachi jaoks on meil erinevaid kostüüme kokku seitse.

Rääkige endast ka natuke, mida enne Eestis tegite? Kus te tantsima õppisite?
Girli: Enne Hispaaniasse tulekut töötasin panganduses, käisin koolis ja elasin rahulikku elu Tallinnast väljas. Tantsimisega pole eriti professionaalselt tegelenud, kuid tantsupisik on alati hinges olnud.

Karen: Enne Hispaaniasse tulekut töötasin Eestis päeval kontoris ja nädala sees olid õhtuti trennid tantsutrupiga Harem. Olen Haremis tantsinud 1,5 aastat. Enne seda tantsisin ligi kaks aastat Dance actis Monika Tuvi juures Club freestyle stiili. Eestis olid tihti erinevates klubides esinemised, nii et tants on minu elus igapäevane nähtus :).

Maarika: Eestis õpin Tallinna Ülikoolis keskkonnakorraldust ja tegelen tantsuga ka igapäevaselt. Olen Danceactis Georg Kodusaare käe all juba aastaid bailatinot tantsinud ja õpetan ise Reval Spordis paarissalsat. Septembrist kavatsen paarisalsa tundidega jätkata, kõik kel huvi, tulge trenni :).
 
Kas koduigatsus pole juba peale tulnud?
Eks veidi on ikka koduigatsust tunda. Lähedasi ja sõpru tahaks juba näha ja Eesti toitu süüa!

Kas olete mõelnud ka juba, mida edasi teha? Jääte Hispaaniasse või tulete Eestisse?
Alguses tahaks ikka Eestisse tagasi tulla. Eks pärast paistab, mis pakkumisi tuleb!

Rääkige natuke oma elukohast Nikkil.
Elame Nikki Beachi vahetus läheduses, 20 meetrit mererannast ja meil on ilus merevaatega rõdu! Korter pole küll suur, kuid saame ilusti hakkama. Kahjuks on Elviria nii väike koht, et siin pole vabal ajal palju teha.

Kas olete juba shoppamas ka käinud?
Juulist algasid siin suured allahindlused. Shoppamas pole kahjuks veel eriti jõudnud käia, aga nüüd allahindlustega püüame jõuda.

Kuidas hispaania keelega on? On midagi külge ka juba jäänud, plaanite selle selgeks saada?
Girli ja Karen: Põhifraasid oleme selgeks saanud, aga Nikki Beachil ei ole meil eriti praktikat, kuna enamus kliente on turistid või kohalikud välismaalased.

Maarika: Mina valdan hispaania keelt vabalt. Elasin paar aastat tagasi vahetusüliõpilasena aastakese Granadas ja õppisin sealses ülikoolis. Suhtlesingi enamasti ainult hispaanlastega. Siin püüan ka igal võimalusel hispaania keelt rääkida, kuigi tuleb tunnistada, et enamasti räägime Nikki Beachil ikka inglise keelt, tihtipeale ka vene keelt!

 

 

Anu Lohk

Buduaar.ee