Elise tõehetk: Olen palunud oma mehel mõne naisega mitte suhelda ja mul on olnud toitumishäired!

90 kommentaari
Elise tõehetk: Olen palunud oma mehel mõne naisega mitte suhelda ja mul on olnud toitumishäired!

Buduaari pihitoolis on Soomes elav Elis, kes tunnistab, et on kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks, on palunud oma mehel mõne naisega mitte suhelda ning tal on olnud toitumishäired. Soovid Elise kohta rohkem teada? Loe edasi…

Buduaari pihitoolis on Soomes elav Elis, kes tunnistab, et on kasutanud välimust oma tahtmise saamiseks, on palunud oma mehel mõne naisega mitte suhelda ning tal on olnud toitumishäired. Soovid Elise kohta rohkem teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi:
pehmekiizy

Ees- ja perekonnanimi:
Elis Luht

Vanus: 20

Elukoht:
Vantaa, Soome

Pereseis:
hõivatud

Kool/töökoht:

Kuidas avastasid Buduaari?
Ostsin kord ajakirja ja nüüd ei saa enam Buduaarist üle ega ümber

Kaua oled buduaarikas olnud:
Märtsi lõpust alates

Iseloomusta end 3 sõnaga:
Enesekindel, usaldusväärne ning jubedalt kangekaelne.

Miks osaled Buduaari tõehetkes:
Sest see on huvitav, proovilepanev ning võimalus endast ka teistele natuke midagi teada anda

 

Elise tõehetke küsimused:

1. Kas sa arvad, et eneserahuldamine on tabu?

EI. Eneserahuldamine on täiesti loomulik nähtus. Isegi kui mõni seda teemat tabuks peab, on seda igaüks harrastanud. Kellel mees puudub, siis väike soovitus just neile: ennem rahulda end ise, kui lase kõigil teistel seda teha!

2. Kas oled kasutanud oma välimust selleks, et saada, mida sa tahad?

JAH. Iga normaalne naine on. Pidudel jookide väljategemisel olen kasutanud oma välimust lugematuid kordi. Kui olen halvasti käitunud näiteks oma mehega, siis vaatan sellise armsa näokesega otsa ja saan andeks :) Ta ise on ka öelnud, et ega sa vist andeks nii ruttu ei saakski, kui nii ilus ei oleks.

3. Kas oled põdenud suguhaigust?

EI. Õnneks ei ole, aga kui oleksin, siis uskuge mind – räägiksin sellest siin lähemalt. Puuduvad ka igasugused üheöösuhted ning pole just palju mehi, kes mind üldse enda voodisse saanud on.

4. Kas oled palunud oma mehel mõne naisega mitte suhelda?

JAH, otse loomulikult. Mõtlen just seda, et ilusate tüdrukutega suhtlemine mind ei häiri. Küll on aga keelatud igasuguste eksidega suhtlemised. Mitte just, et eksid nii ilusad oleks, aga mind lihtsalt häirib ja ekse on tal liigagi palju. Samamoodi suhtub minu mees suhtlemisse teiste meestega. Ühesõnaga mul on keelatud ka meessõbrad.

5. Kas sul on olnud toitumishäireid?

JAH, on olnud. Vähem kui aasta tagasi olin mitte küll paks, aga pontsakas siiski. Olin 178 cm pikk ja kaalusin 70 kg. Tahtsin saada piitspeenikeseks ning hakkasin tegema trenni, sinna juurde loomulikult ka dieeditamine. Ühesõnaga liha ei söönud ning spordijookide, dieediteede joomine. Tunnistan üles, et ka näljutasin ennast. Kaal kadus imekiirelt. Õige pea kaalusin 52 kg. Tundsin end nõrgana ja olin masenduses, aga peamine oli, et ülekaal oli kadunud. Sain sellest mustast august välja, võtsin mõistuse pähe, mees ka juba muretses. Praegu kaalun 54 kg. Ikka vaatan, mida aeg-ajalt suhu pistan, kuid süümepiinu tunnen ikka, kui pitsat või friikaid vahepeal ampsan, nii et see toitumishäire annab end tunda siiamaani. Ei jõua enam nii rasket teed pidi käia, mida ma kaalukaotamise ajal üle pidin elama.

6. Kas arvad, et ideaalis peaks naine kuni abieluni süütu olema?

Aga miks ei võiks mees kuni abiellumiseni süütu olla? Miks just naiste kohta selline küsimus? Miks on nii, et kui naine petab, on naine lits, aga kui mees petab, on ta õige mees? Aga kui naine on oma süütuse kinkinud abielludes oma mehele ja siis lahutab? Need küsimused jäävadki õhku rippuma. Meil on õnneks naised sama võrdväärsed kui mehed, nii et kividega siin surnuks loopima kedagi ei hakata. Igaühe enda vaba valik. Minu jaoks on seksuaalvahekord midagi imelist, miski mis teeb kahe inimese vahelise tõmbe veel tugevamaks. Milleks oodata abieluni kui armastatakse üksteist jäägitult?

7. Kas oled seksinud kondoomita ja seda pärast kahetsenud?

EI. Ei ole midagi kahetsenud. Oma mehega seksides ei kasuta mitte mingeid kaitsevahendeid.

8. Kas paneksid silikoonrinnad, kui see oleks rahaliselt võimalik?

EI. Mulle endale ei meeldigi suured rinnad ning mu mehele ka mitte. Lihtsam on väikestega, tulevikus seljavalusid vähem ning lihtsam pesu osta. Küll ei välista aga kunagi peale sünnitust rindade korrigeerimist.

9. On su elukaaslane sind kunagi petnud?

EI. Ei ole ning ma ei usu, et seda ka kunagi juhtub, sest ma tean kui hull ta minu järgi on :)

10. Kas oled kunagi soovinud, et oleksid sündinud teises peres?

EI. Mulle meeldib minu pere. Soovisin väiksena endale suuremat venda ning soovisin endale isa, keda mul praktiliselt mitte kunagi pole olnud ja keda mu käigud eriti huvitanud ei ole.

11. Oled sa kunagi fantaseerinud midagi erootilist oma mehe sõbra kohta?

EI. Küll olen aga erootilisi unenägusid näinud enda ja oma mehe sõprade kohta, mis on hommikul kergelt pead sügama pannud. Tahtlikult pole küll midagi fantaseerinud, alateadvuses äkki olen.

12. Kui võidaksid lotoga suure summa raha, kas hoiaksid kõik endale?

EI. Pole kade inimene kui tõesti kellelgi lähedastest oleks hädasti raha vaja. Samuti ei unustaks ära oma perekonda, sest nad on palju mind aidanud.

13. Kas oled oma elukaaslasele valetanud oma käikude kohta?

JAH, olen. Alustades siis sellest kui mul tõesti oli vaja hädasti sõita, valetasin, et lähen sõbrannaga, tegelikult läksin hoopis meessõbraga. Peole minnes olen valetanud, et lähen sugulaste juurde. Samuti olen ka meessõpradega väljas lõbutsemas käinud. Kõik valed on alati välja tulnud, tulevikus tahtmine valetada puudub.

14. Kas arvad, et truudus on juhuse puudus?

Mõne puhul vastab tõele – kui ollakse kogu aeg ninapidi koos, siis polegi võimalust ju petta. Aga kui oleks peol natuke vindine mõne sümpaatse mehe/naise seltskonnas, kes teeks lähenemiskatseid, siis 50% võimalik, et petaks, 50% oleks truu. Kahe otsaga asi, igaühe vaba valik jälle. Minu mees on piisavalt sümpaatne, seksikas, hea huumorisoonega jne. Tungi talle truudust murda pole!

15. Kas oled avalikus kohas alasti olnud?

EI. See on väga hea küsimus, oleks mul ka hea vastus siia. Ei ole kahjuks või siis õnneks.

 

Kas Elis räägib tõtt?