Endine Spice Girl Mel B tegi lapsele ebahariliku kingituse

Endine Spice Girl Mel B tegi lapsele ebahariliku kingituse

X Factor’i kohtunik ning endine menubändi Spice Girl liige Mel B viljeleb meelelahutusärilikku elustiili ka tööst vabal ajal. Fantaasiarikas naine otsustas oma 3-aastase tütre Madisoni sünnipäeva unustamatuks muuta!

X Factor’i kohtunik ning endine menubändi Spice Girl liige Mel B, pärisnimega Melanie Janine Brown, viljeleb meelelahutusärilikku elustiili ka tööst vabal ajal. Fantaasiarikas naine otsustas oma 3-aastase tütre Madisoni sünnipäeva unustamatuks muuta!

Hollywoodi produtsent Stephen Belafontega abielus olev kaunitar otsustas nimelt oma 3-aastase tütre Madisoni sünnipäeva tarvis kodu pisikeseks loomaajaks pöörata! “Ma korraldasin Madisonile loomadega peo. Kohale toodi 25 erinevat looma ning lastele räägiti, kust nad on pärit ning mida söövad,” pajatas Mel B ajalehele The Mirror.

“Meil oli kohale toodud pea iga loom, millele oskate mõelda.  Kilpkonn, sisalik, rotibeebid, maod, püütonid, tšintšiljad,” loetleb Mel B ning naljatleb: “Kõigi nende metsloomadega on lihtsam tegeleda, kui minu kolme tüdrukuga.”

Mel B lisab, et lapsed olid peost vaimustuses ning loomi ei kartnud, ent tema pole suurem madude fänn.

Autor: Helena-Reet Ennet