Erik Nurm hoiab ennast vormis seksiga!

30 kommentaari
Erik Nurm hoiab ennast vormis seksiga!

Manhunt 2001 võitja Erik Nurm on hetkel ööklubi “Cathouse” teenindusjuht ja poole kohaga AS Suva ekspordi müügimanager. Erik on ka  endine BonBon’i floormanager ja Vabank’i teenindusjuht. Samuti töötas Erik mõnda aega ka ühes Londoni modelliagentuuris abimanagerina. Buduaar uuris, kuidas nägus noormees end vormis hoiab ja milline on tema ideaalnaine. Erik hoiab end vormis jõusaali, ujumise, squashi ning seksiga. Ideaalnaisest rääkides ütleb Erik, et tal oleks vaja sellist naist, kes kutsub paljalt päevitavat sõbrannat vaatama.  

Manhunt 2001 võitja Erik Nurm on hetkel ööklubi “Cathouse” teenindusjuht ja poole kohaga AS Suva ekspordi müügimanager. Erik on ka  endine BonBon’i floormanager ja Vabank’i teenindusjuht. Samuti töötas Erik mõnda aega ka ühes Londoni modelliagentuuris abimanagerina. Buduaar uuris, kuidas nägus noormees end vormis hoiab ja milline on tema ideaalnaine.

Erik hoiab end vormis treenides jõusaalis, ujumise, squashi ning seksiga. Ideaalnaisest rääkides ütleb Erik, et tal oleks vaja sellist naist, kes kutsub paljalt päevitavat sõbrannat vaatama. “Teiste sõnadega, enesekindlus ja kelmikus kuuluksid asja juurde. Muud iseloomustused tunduksid niikuinii klišeedena.” Hetkel on Erik vallaline.

Buduaar.ee