“Evian Summer Model 2013” finalistide võistlusgalerii!

“Evian Summer Model 2013” finalistide võistlusgalerii!

Laupäeval, 27. juulil saabusid Buduaari kutsel üheksa kaunist”Evian Summer Model 2013″ finalisti Pärnu randa, et Monster Music Festivalil oma modellioskusi publikule näidata ning suve suurima hobimodellivõistluse peavõitja välja selgitada.

Laupäeval, 27. juulil saabusid Buduaari kutsel üheksa kaunist “Evian Summer Model 2013” finalisti Pärnu randa, et Monster Music Festivalil oma modellioskusi publikule näidata ning suve suurima hobimodellivõistluse peavõitja välja selgitada.

Sellesuvise modellikonkursi peaauhinnaks on peasponsor evian®i poolt lennureis Pariisi, modellitöö Buduaari ajakirja moeseerias ning palju ilu- ja moetooteid võistluse toetajate poolt.

Võistlus sai avalöögi kell 14.30, kui tüdrukud said esmakordselt end laval festivalipublikule tutvustada. Seejärel suunduti Buduaari VIP telgi juurde, kus toetaja Cutrini poolt olid meile abiks tulnud professionaalsed juuksurid Pärnu Margiti ilusalongist korraldades suure soengu-happeningi. BellaOggi meigikunstnikute loomingut sai näha finalistide säravates ja värvilistes meikides ning tüdrukute üheks modellitööks sai ka just BellaOggi meigifotole poseerimine.
Shakira Elixir parfüümi auks esinesid finalistid tantsuvooruga Shakira “Waka Waka” laulu saatel. Seejärel kehastusid võistlejad telereklaamiklipil modelliks reklaamides Maxeylash ripsmeseerumit, Cutrin juukseviimistlusvahendeid, BellaOggi jumestustooteid, Buduaari ajakirja ning evian® vett. Viimases võistlusvoorus kõndisid catwalk-il üheksa kaunist ja säravat finalisti lavale Waggon Paris moebrändi rõivastes.

Finalistid olid kõik väga tublid ning peavõitja valimine ei osutunud kergeks. Kuna toetajad ja publik sai samuti oma lemmikuid valida, siis lõppkokkuvõttes anti tiitleid neljale kaunitarile.

Tantsuvoorus oli Shakira Elixir parfüümi esindaja hinnangul parim Raili Aarna nr 4.

BellaOggi valis oma lemmikuks fotole poseerimise põhjal  Kätlin Rõõs nr 1.

Ka publik hääletas oma lemmiku poolt ja ülekaaluka võidu sai Kirsika Sikk  nr 7.

“Evian Summer Model 2013” peaauhinna võitjaks kuulutati žürii poolt  nr 6  Hanna Brita Luts, kes osutus kõikidest kaunitaridest kõige säravamaks.

Palju õnne!

Ürituse head toetajad olid:
Evian, Cutrin Sensitive, Shakira Elixir, BellaOggi, Maxeylash, Waggon Paris, Kuldan Luxury ja Katjes, kes pakkus võistlusmomenti just publikule.
Vaata meeleolukat pildigaleriid: