Farmi-Gabriel on usklik ja surma ei karda!

Farmi-Gabriel ehk Gabriel Kubjas (39) sai tuntuks kunagisest teleseriaalist "Farm" ning täna kogub kuulsust stripparina. 2010. aasta lõpus peetud striptiisivõistlusel krooniti mees ka stripikuningaks. Vabal ajal naudib mees aga motosporti ning kiirus teda ei heiduta.

 

Farmi-Gabriel ehk Gabriel Kubjas (39) sai tuntuks kunagisest teleseriaalist “Farm” ning täna kogub kuulsust stripparina. 2010. aasta lõpus peetud striptiisivõistlusel krooniti mees ka stripikuningaks. Vabal ajal naudib mees aga motosporti ning kiirus teda ei heiduta.

Gabriel räägib, et vabal ajal tunneb ta suurimat huvi motospordi vastu. “Kuna olen mitmekülgne, siis on mul ka hobide valdkonnas palju huvisid. Näiteks olen ekstreemne inimene ning kindlasti võib panna mu huvide hulka kiiruse. Olen hullult bike‘ifänn, seega kihutan suvel tsikliga ringi. Sealt ma saan adrenaliini, et olla tavaelus rahulikum. Võtan osa ka kiirendusvõistlustest ning vähesed teavad, et olen kunagi sõitnud rallikrossi ja jäärada. Motosport ongi minu suur hobi või haigus,” seletab ta. 

Kas aga kiirus ja ohtlik hobi Gabrieli ei hirmuta? “Kuna olen hulljulge inimene ja enda pärast ma ei põe, sest olen elanud rikkaliku elu ja ma ei karda isegi surma, kuna olen usklik. Kui pean surema, siis pean, aga oma lapse pärast tunnen tõesti muret, et temaga ei juhtuks midagi – see on ainuke hirm,” lisab Kubjas.

Tene Sommer