Fashion Night: Sofia Rubina pani peolised tantsima

Sel kolmapäeval  toimus lounge Deja Vu-s selle hooaja viimane Buduaar Fashion Night. Seekord üllatati suviste OTTO moetrendidega ning Eviani veemeigiga, mida oli võimalik kohapeal omal nahal katsetada. Suviseid tantsurütme pakkusid Sofia Rubina ja Sten „Gun“ Saluveer. Esinemise tipphetkeks oli Sofia ja Rulers Of The Deep-i hittlugu „Planet drum“, mis meelitas pea kõik pidulised tantsima.

Sel kolmapäeval  toimus lounge Deja Vu-s selle hooaja viimane Buduaar Fashion Night. Seekord üllatati suviste OTTO moetrendidega ning Eviani veemeigiga, mida oli võimalik kohapeal omal nahal katsetada.

Suviseid tantsurütme pakkusid Sofia Rubina ja Sten „Gun“ Saluveer. Esinemise tipphetkeks oli Sofia ja Rulers Of The Deep-i hittlugu „Planet drum“, mis meelitas pea kõik pidulised tantsima.

Kohalolijatele tutvustati ka Buduaar Shoppingu uut suveajakirja! Suu tegi magusaks Buduaari ametlik šokolaad Mars Delight ning tervitusjoogiks oli uus mandliliköör Don Padrino. Silmailu pakkusid Stiletto tantsutüdrukud!

Moeshow modellide meigi tegi Mari Ojasaar MSCHIC-i toodetega Eviani brumisateur-iga ning juukeid sättis Kristel Tippel Elizabethi ilusalongist.

Kohalolijatele kingiti OTTO katalooge ja Evian veesprei.

Ürituse pilte vaata galeriist!