FOTOD: ANGELINA JOLIE SELJAL on müstiline sõnum

FOTOD: ANGELINA JOLIE SELJAL on müstiline sõnum

Näitlejatar Angelina Jolie (40) ei paljasta oma ülaselga kuigi tihti, vähemalt mitte siis kui fotograafid on läheduses. Nüüd aga jõudsid välismeediasse ainulaadsed fotod Angelina paljast seljast ning müstilisest sõnumist, mis sinna tätoveeritud on.

Näitlejatar Angelina Jolie (40) ei paljasta oma ülaselga kuigi tihti, vähemalt mitte siis, kui fotograafid on läheduses. Nüüd aga jõudsid välismeediasse ainulaadsed fotod Angelina paljast seljast ning müstilisest sõnumist, mis sinna tätoveeritud on.

Angelina on endale elu jooksul mitmeid tätoveeringuid teha lasknud ning osad neist on tänaseks ka eemaldatud. Tema selga kaunistavad erilise tähendusega joonistused, mis on allikate väitel seotud naise elu ja läbielatuga – täpsemas tähenduses esindavad need hingerahu, armastust ja jõukat elu. Seda, mida need sümbolid aga tegelikult tähendavad ja mis sõnumit need kannavad, teab vaid Angelina ise. 

Kui tätoveeringul on sügavam mõte ja läbimõeldud teostus, näeb see vägagi lahe välja! Üksiku roosiga õlal ei anna ilmselt võrreldagi, või mis?

Kas ka sinul on mõni eriline tätoveering või on sul plaanis see endale hankida?