FOTOD ENNE JA PÄRAST: KYLIE JENNERI huulte saladus on paljastatud

Kardashianite suguvõsa noorim, Kylie Jenner (18) oli aastaid tagasi pliiatspeenikeste huultega teismeline, ent täna näeb ta oma tegelikust vanuses pigem vanem kui noorem välja. Kylie huuled on teema, millest ei saa üle ega ümber ning ta ise on sellest üsnagi tüdinud. Sellegipoolest tuleb tõdeda, et Kylie on kogu tähelepanu oma huulte ümber ise tekitanud...

Kardashianite suguvõsa noorim, Kylie Jenner (18), oli aastaid tagasi pliiatspeenikeste huultega teismeline, ent täna näeb ta oma tegelikust vanuses pigem vanem kui noorem välja. Kylie huuled on teema, millest ei saa üle ega ümber ning ta ise on sellest üsnagi tüdinud. Sellegipoolest tuleb tõdeda, et Kylie on kogu tähelepanu oma huulte ümber ise tekitanud…

Kylie, kes tänaseks on välja andnud ka eksklusiivse huulemeigikomplekti, tunnistas hiljuti, et see on hullumeelne, et kogu maailm ikka veel tema huultest räägib. Ta teab, et inimeste arvates on ta lasknud oma huultesse täitesüste teha, ent kummalisel kombel ei taha ta seda avalikult tunnistada. Kuigi varasemalt on ta isegi vihjanud, et ta on lasknud ilukirurgil oma huuli suurendada, siis täna üritab ta kõiki veenda, et ta lihtsalt oskab piltidel oma suud õigesti hoida ja nii tundubki see näiliselt suurem.

Lisaks väidab ta, et tema huulemeigikomplekti abil on võimalik ka oma huuled just nii volüümikaks muuta. Sellegipoolest tuleb tõdeda fakti, et tõsieluseriaalis “Keeping Up With The Kardashians” on ta korduvalt tunnistanud, et ta on lasknud oma huuli suurendada.

Kui võrrelda Kylie pilte, kus ta on 14aastane ja täna, siis on selge, et ühegi huulepulga ega ka muu kosmeetikatoote abil ei ole võimalik oma huulte suurust sedasi muuta. 

Huulte suurendamisega tuleb aga ettevaatlik olla, sest kui huuled on korra rikutud, siis on ka kogu nägu rikutud. Kahjuks on tänavapildis palju naisi, kes on huulte süstimisega liiale läinud.

Võrdluseks toome välja kaks fotot! Üks on tehtud neli aastat tagasi ja teine alles hiljuti.

Allikas: popsugar.com