Fotod! Fotograaf Indrek Galetin elust Londonis

Andekas Eesti fotograaf Indrek Galetin elab ja töötab juba pikemat aega Londonis ning tagasi kodumaale tal lähiaastatel tulla plaanis pole. Eesti meedias kogus Indrek tuntust oma 2008. aastal avatud isikunäitusega «Vahet pole - Amour», kus sai näha alasti Eesti staare alates Piret Järvisest, Liis Lassist ja lõpetades Eesti Playboy esimese kaanestaari Beatrice’iga. Buduaar võttis Indrekuga ühendust ja uuris, kuidas tal läheb ning mil määral ta ennast Eestis toimuvaga kursis hoiab. 

 

Andekas Eesti fotograaf Indrek Galetin elab ja töötab juba pikemat aega Londonis ning tagasi kodumaale tal lähiaastatel tulla plaanis pole. Eesti meedias kogus Indrek tuntust oma 2008. aastal avatud isikunäitusega «Vahet pole – Amour», kus sai näha alasti Eesti staare alates Piret Järvisest, Liis Lassist ja lõpetades Eesti Playboy esimese kaanestaari Beatrice’iga. Buduaar võttis Indrekuga ühendust ja uuris, kuidas tal läheb ning mil määral ta ennast Eestis toimuvaga kursis hoiab. 

Seda, mis Eestis parasjagu toimub, jälgib Indrek uudistest. Igapäevaselt loen ja vaatan ma BBC News’i, loomulikult olen ka Eesti tähtsamate uudistega kursis, aga seda rohkem oma Eestis elavate sõprade ja tuttavate kaudu,” ütleb Indrek.

Elu Londonis on piisavalt hea, et Eestisse tagasi Indrek elama tulla ei soovi: “Hetkel ei plaani tõesti Eestisse tagasi elama tulla, küll aga plaanin kevadel vanavanematele külla sõita. Londonis tegutsen vabakutselise fotograafina ja teen kaastööd rahvusvaheliste moedisainerite ja modellidega.”.

Vaata allpool ka pilte Indreku tehtud töödest!

Karin Karu