FOTOD! PEOLOOM RIHANNA paljastas midagi väga ootamatut

FOTOD! PEOLOOM RIHANNA paljastas midagi väga ootamatut

Popstaar Rihanna armastab glamuurset elu ning kõike sellega seonduvat – ta veedab enamuse oma vabast ajast šopates, pidutsedes ning reisides, ent nii nagu meil kõigil, on ka temal hingelisem pool. Nimelt on Rihanna usklik ning lisaks skandaalsetele pidudele ja kontserditele leiab ta aega ka kirikus käimiseks.

Popstaar Rihanna armastab glamuurset elu ning kõike sellega seonduvat – ta veedab enamuse oma vabast ajast šopates, pidutsedes ning reisides, ent nii nagu meil kõigil, on ka temal hingelisem pool. Nimelt on Rihanna usklik ning lisaks skandaalsetele pidudele ja kontsertidele leiab ta aega ka kirikus käimiseks.

Iga inimene vajab midagi, millesse uskuda ja millest leida toetust raskematel eluperioodidel. Paljud saavad tuge kirikus käimisest ja oma mõtetega üksi olemisest ning Rihanna puhul on just kirikus käimine see, mis aitab tal eluga toime tulla ja iseennast paremini mõista. Kuigi kirikusse satub lauljatar üsnagi harva, ei tee ta mingit saladust sellest, et ta usub kõrgemate jõudude olemasolusse.

Hiljuti jäi Rihanna kirikus käies paparatsode kaamera ette ning nagu fotodelt näha, siis oli naise jaoks tegu olulise sündmusega.