GALERII: Buduaari kevadnumbris põnevad ostuideed, säravad naised ja poolpaljad mehed

GALERII: Buduaari kevadnumbris põnevad ostuideed, säravad naised ja poolpaljad mehed

Esimesed kevadekuulutajad on juba saabunud! Olgugi et väljas kõrguvad veel hanged, paistab päike juba soojemalt ning Buduaari kevadnumber ootab sind poelettidel, et olla sinu teejuht värskete kevadiste moe- ja meigitrendide maailmas. Ära pikalt mõtle, sest veel jõuad Buduaar Body tervise- ja spordilisa abiga suveks rannavormi saada!  

Esimesed kevadekuulutajad on juba saabunud! Olgugi et väljas kõrguvad veel hanged, paistab päike juba soojemalt ning Buduaari kevadnumber ootab sind poelettidel ja postkastis, et olla sinu teejuht värskete kevadiste moe- ja meigitrendide maailmas ning tuua sinuni paljude huvitavate inimeste mõtteid. Ära pikalt mõtle, sest veel jõuad Buduaar Body tervise- ja spordilisa abiga suveks rannavormi saada!

Kui unistad kannatamatult linnulaulust ja lilleõitest pakatavatest päikeselistest kevadpäevadest, aitab ootamise lõbusamaks teha värviline Buduaari kevadnumber, mis sunnib talvetüdimuse taganema. Sel aastal otsustasime kevade kodumaale tuua hoopis kaugemalt – nimelt põrutas Buduaar Dublinisse, et uurida, kuidas elab seal kodumaal küll vähetuntud, kuid välismaal lained lööv eesti kaunitar ja pluss-suuruses modell Kristi Kuudisiim. Kauneid naisi jagub kevadisse ajakirja veelgi – uut kevadet kuulutab lauljanna Jana Kask, kes laseb piiluda oma põnevasse garderoobi, laulusõnade autori ja stilistina tuntud Jana Hallas avab aga oma ehtelaeka ning meiginippe tutvustab kogenud jumestuskunstnik Siiri Lauri, kelle käe all saavad värske välimuse telesaadete ja -sarjade tegelased. 

Kevadel valmistavad lühenevad seelikud meestele kahtlemata silmarõõmu – Buduaar loob aga taasakaalu! Terve keha ja vaimu ajakirjast Buduaar Body leiad spordiklubi Scala Fitness 12 kõige kuumemat komput, kes pakuvad oi-oi kui palju vaatamislusti! Loomulikult on Body fookuses sport, tervis, õige toitumine ja vaimne tasakaal. Värskest ajakirjast leiad harjutusi, et treenida lühikeste varrukatega toppide jaoks käsivarred supervormi. Samuti on Body terviselisal varuks ohtralt nippe trennimotivatsiooni leidmiseks ja kevadiselt kergeks toitumiseks

Silmailu pakub ka kevadiselt kirgas moeseeria ning Buduaari Ilukool õpetab tegema särtsakaid soenguid ja meike. Kevade ajakirjast leiad ka ülevaate Buduaari kõige lemmikumatest ilutoodetest, mis selgusid “Buduaari Lemmik 2012” valimisel.

Galeriist saad vihje, mis peitub Buduaari kevadnumbri kaante vahel!

Buduaar.ee