Galerii: Millised staarid näevad oma vanusest vanemad välja?

Enamus staaride jaoks on vananemine protsess, mida saab kaugemasse tulevikku edasi lükata, seda tänu plastilisele kirurgiale ja erinevatele kallitele iluprotseduuridele. Paljud aga seda võimalust ei kasuta või siis on hoopis geneetika või narkootikumide tarvitamine vananemist kiirendanud ning nad näevad vanemad välja kui tegelikult on. Lisaks kõigele kinnitavad erinevad allikad, et ligi pooled Hollywoodi staarid valetavad oma vanust. See käib nende töö juurde juba noores eas, kui alles üritavad staariks saada ning usuvad, et end 18-aastaseks valetades on kergem karjääriredelil ronida, kui 25-aastasena seda alustada. Nii ei teagi täpselt öelda, kes näeb välja vastavalt oma tegelikule vanusele või oluliselt vanem kui väidetav vanusenumber. Veebileht Madamenoire.com tõi välja mõned staarid, kes näevad oluliselt vanemad välja, kui oma vanuseks väidavad.

Enamus staaride jaoks on vananemine protsess, mida saab kaugemasse tulevikku edasi lükata, seda tänu plastilisele kirurgiale ja erinevatele kallitele iluprotseduuridele. Paljud aga seda võimalust ei kasuta või siis on hoopis geneetika või narkootikumide tarvitamine vananemist kiirendanud ning nad näevad vanemad välja kui tegelikult on. Lisaks kõigele kinnitavad erinevad allikad, et ligi pooled Hollywoodi staarid valetavad oma vanust. See käib nende töö juurde juba noores eas, kui alles üritavad staariks saada ning usuvad, et end 18-aastaseks valetades on kergem karjääriredelil ronida, kui 25-aastasena seda alustada.

Nii ei teagi täpselt öelda, kes näeb välja vastavalt oma tegelikule vanusele või oluliselt vanem kui väidetav vanusenumber. Veebileht Madamenoire.com tõi välja mõned staarid, kes näevad oluliselt vanemad välja, kui oma vanuseks väidavad.

Hollywoodi kuum noor staar Blake Lively (24) näeb välja nagu 30. Lindsay Lohan on oma 25 eluaasta jooksul nii palju jamasid korda saatnud, et pole imestada, kui probleemid ja mured talle oluliselt aastaid lisanud on ja ta näeb välja nagu 29-aastane. Või on siiski tegu geneetikaga, sest ka tema 17-aastasele õele Alile pakutakse +10 aastat.

31-aastane laulja Michelle Williams näeb veebilehe hinnangul välja umbes 5 aastat vanem. Asi on märkimist väärt ka sel põhjusel, et tavaliselt näevad mustanahalised naised selles vanuses nooremad välja kui valged naised. Kuulujutud väidavad, et Michelle pidi oma vanust nooremaks valetama, et paremini nn punti sulanduda, kui ta 2000. aastal ühines ansambliga Destiny’s Child.

Poplaulja Fergie, kes on väidetavalt 36-aastane, näeb kõikide oma iluprotseduuride kiuste spetsialistide meelest välja nagu 41. Kuigi tal on superkena keha ja tema stilistika jätab mulje kui vaevalt 30-sest naisest, siiski räägitakse, et liitudes The Black Eyed Peas’iga sai tema vanusekella pisut tagasi keeratud. Samas räägitakse, et enne kuulsakssaamist oli ta aastaid nn “valge pulbri sõber” ning kui vanusenumber tõele vastab, siis võib need ekstra aastad selle arvele kirjutada.

Staaristilist Rachel Zoe, kes väidab, et on 40-aastane, näeb küll kahtlaselt vanem välja. Arvestades, millised võimalused on tal enda ilu nooremana hoida ning kuidas ta toidukaloreid loeb ning välimusega vaeva näeb, on ta nägu siiski kortsuline nagu 50-aastasel. Eksperdid ütlevad, et kui Rachel korralikult sööks, näeks ta palju noorem välja.

29-aastasel näitlejannal Jessica Biel’il võiks vabalt passis olla vanuseks 34. Kuigi Jessica kallim Justin Timberlake jättis enne Jessicat maha nüüdseks 39-aastase Cameron Diaz’i, siis ei saa küll piltide pealt väita, et Cameron näeks oluliselt vanem välja kui Jessica.

Vaata pilte ja lisa ka oma kommentaar, millised Eesti ja välismaa kuulsused näevad vanemad välja, kui nad tegelikult on.

 

Buduaar.ee