HÄBIVÄÄRNE! Kanye West, kas sa oled idioot?

HÄBIVÄÄRNE! Kanye West, kas sa oled idioot?

Kim Kardashiani kallis abikaasa räppar Kanye West andis eelmisel reedel Austraalias, Sydneys kontserdi, mis paraku ei kulgenud nii sujuvalt kui arvata võiks. Antud juhul oli süüdlaseks Kanye West, kelle ego on ilmselt nii suureks paisunud, et ta ei oska enam inimlikult käituda. Mida Kanye siis tegi?

Kim Kardashiani kallis abikaasa räppar Kanye West andis eelmisel reedel Austraalias, Sydneys kontserdi, mis paraku ei kulgenud nii sujuvalt kui arvata võiks. Antud juhul oli süüdlaseks Kanye West, kelle ego on ilmselt nii suureks paisunud, et ta ei oska enam inimlikult käituda.

Mida Kanye siis tegi?

Keset kontserti käskis ta kõigil saalisolijatel püsti tõusta, ent kaks inimest ei saanud seda teha. Kanye teatas seepeale, et ta ei saa oma kontserdiga edasi minna seni kuni kõik on püsti tõusnud. Ja et sellest veel vähe poleks, lisas ta: “Ma ei saa aru, miks kõik püsti ei tõuse. Kas te olete mingid invaliidid või?”

Selgus, et saalis oli tõepoolest kaks invaliidi! Ühel kontserdil viibijal oli jalaprotees ja teine oli ratastoolis. Mõistes, et Kanye tõesti ei kavatsegi kontserdiga edasi minna, võttis üks invaliid oma jalaproteesi ja vibutas sellega õhus näidates Kanyele, miks ta püsti ei tõuse. Kanye jätkas kontserdiga täpselt niikaua kuni ta märkas saalis teist istujat. Taas jättis räppas esinemise pooleli ning saatis turvamehed istuva mehe juurde, et kontrollida, kas ta tõesti ei saa püsti tõusta. Turvamehed tegid kindlaks, et mees oli ratastoolis ja ei saanud püsti tõusta.

Kanye viis oma kontserdi lõpuni ent ühtegi vabandust temalt allikate sõnul ei tulnud.

Selline käitumine ei ole ju normaalne! 

Vaata videot piinlikust juhtumist allpool!

Allikas: huffingtonpost.com