Hanna Korsar sai Tiina Talumehe stuudiost sule sappa!

Novembri lõpus tähistas moekunstnik Tiina Talumees omanimelise moestuudio kümnendat sünnipäeva suurejoonelise kollektsiooni «Lifecircus» esitlusega Tallinna Laululava ruumides. Uhked värvikirevad tualetid olid disainitud koos tekstiilikunstnik Hanna Korsariga. Paar päeva pärast õnnestunud moeshow‘d teatati Korsarile aga vallandamisest, kirjutab Elu24.ee

Novembri lõpus tähistas moekunstnik Tiina Talumees omanimelise moestuudio kümnendat sünnipäeva suurejoonelise kollektsiooni «Lifecircus» esitlusega Tallinna Laululava ruumides. Uhked värvikirevad tualetid olid disainitud koos tekstiilikunstnik Hanna Korsariga. Paar päeva pärast õnnestunud moeshow’d teatati Korsarile aga vallandamisest, kirjutab Elu24.ee

Hanna on nädal pärast vallandamist silmnähtavalt löödud. Tegelikest vallandamise põhjustest ta eriti pajatama ei kipu. Mainib vaid poole sõnaga, et samm on Tiina poolt alatu, kuid et töövaidluskomisjoni ta pöörduda ei tihka. „Tiina mees on ju tippadvokaat ja ma jään nagunii kaotajaks,” pajatab noor moelooja.

Vihjete kohaselt rääkis Tiina Talumehe tuttav, et Tiinale ei mahtunud hinge, et Korsari kostüümid erutasid publikut ja ajakirjanikke rohkem kui tema omad.

Hanna sõnul on tema ja Tiina vahel juba mõnda aega midagi käärinud. “Olen saanud ka ühe käskkirja tööle mitteilmumise pärast,” tunnistab Korsar, kuid on siiski kiiretel aegadel ka kõvasti ületunde teinud. „Olen juhtunust šokis ja sõidan lihtsalt mõneks ajaks maale vanemate juurde,” lisab nukker Hanna.

Tiina Talumehe sõnul mõjub tööst ilmajäämine kõigile šokeervalt. „Kui oled arvestanud mingite rahadega ja nendest järsku ilma jääd, siis on see raske! Aga suure üllatusena ei saanud see Hannale tulla, sest oleme juba ammu planeerinud stuudiot veidike kokku tõmmata ja väiksemaks muuta. Ajad on keerulised ja kahte disainerit pole meie stuudiosse vaja,” kommenteerib juhtunut Tiina Talumees.

Miks toimus Hanna vallandamine siiski peale üliedukat moeshow‘d, mis pani rahva suurest imetlusest ahhetama?

“Olen nõus, et meie moeshow oli tõesti õnnestunud ja kleidid võeti hästi vastu, huvi nende vastu on tänaseni suur. Hanna lahkumine moestuudio töötajate seast toimus aga poolte kokkuleppel ning kuulujutud, mis väidavad vastupidist, on mulle arusaamatud.”

“Moeshow on vaid üks osa sellest suurest tööst, mida me iga päev teeme. See on nagu reklaam ja ei näita tegelikkusest mitte midagi,” räägib Tiina. 
“Stuudio aastate jooksul väljakujunenud stiil ning tugev meeskond kujundavad meie toodete näo, sest nii moeshow kui ka igapäevamüügi toodete valmimine on eelkõige meeskonnatöö.”

“Pean head meeskonda väga oluliseks ja Hanna oli meie tiimi väärtuslik liige. See, et inimesed soovivad otsida uusi väljakutseid ning töötada erinevate tööandjate ja erinevate stiilidega, on aga igati loomulik. Soovin Hannale kõike paremat ja palju edu!”

Vaata kümnenda sünnipäeva suurejoonelist kollektsiooni «Lifecircus» moeshow‘d SIIT!

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja