Hendrik Normann: Geid ei tohiks lapsendada

15 kommentaari

Viimasel ajal on Eestis kirgi kütnud arutlusteema, kas homod võiksid lapsendada või mitte? Kas kaks meessoost vanemat suudavad lapsele pakkuda normaalset perekonda kus kasvada? Buduaar uuris tunnustatud näitlejalt Hendrik Normannilt, mida tema sellest arvab?

Viimasel ajal on Eestis kirgi kütnud arutlusteema,  kas geid (homoseksuaalsed mehed) võiksid lapsendada või mitte? Kas kaks meessoost vanemat suudavad lapsele pakkuda normaalset perekonda kus kasvada?

Buduaar uuris tunnustatud näitlejalt Hendrik Normannilt, mida tema sellest arvab?

Hendrik: Kohe kindlasti mitte. Loodus on nii seadnud, et mees ja naine saavad lapse ning geidel pole lapsesaamisega mingit pistmist, kui nad pole selleks ise midagi teinud.
Küsiksin ka, kust geid ise on tulnud? Ema kõhust ning mehe ja naise armastusest! See oleks ebanormaalne, kui geid lapsendaksid lapse. Lapsele ei ole see normalne kasvukeskkond. Homod on loodusele mittesobiv leid ning loodus ei taha homosid.
Veel lisaksin, et Eesti riik võiks korda teha kiriku, usu ja armastuse, enne kui hakkab homodega tegelema.
 
Ka Buduaari lugejad on Hendrikuga sama meelt: 47,5% arvab, et homod ei tohiks lapsendada, 27% usub, et nad võiks lapsendada vaid mõningatel juhtudel ning 25,6% leiab, et nad võiksid lapsendada.