Ines Karu-Salo naudib rokki ja kantrimuusikat

Ines Karu-Salo naudib rokki ja kantrimuusikat

Elu ilma muusikata on raske ette kujutada, kus iganes me ka ei viibiks – ostukeskuses, autos, ilusalongis, kodus või kontoris – muusikat kuuleme kõikjal. Buduaar uuris ettevõtja, turundaja ja tantsutreener Ines Karu-Salo käest, millist muusikat tema kuulata armastab ning mis on need laulud, mis tal tuju alati rõõmsaks teevad.

Elu ilma muusikata on raske ette kujutada, kus iganes me ka ei viibiks  ostukeskuses, autos, ilusalongis, kodus või kontoris – muusikat kuuleme kõikjal. Buduaar uuris ettevõtja, turundaja ja tantsutreener Ines Karu-Salo käest, millist muusikat tema kuulata armastab ning mis on need laulud, mis tal tuju alati rõõmsaks teevad.

Ines tunnistab, et tema muusikamaitse on aja jooksul päris palju muutunud. “Tundub tõesti, et ajaga muutub ka muusikamaitse, sest mis mulle meeldis aastaid tagasi saate “Hoia ja Keela” eetris oleku ajal, enam tänase maitsega palju ei ühti. Täna naudin väga rokki, kantrit ja klassikalist muusikat. Vahetevahel ka house´i ja drum ‘n’ bass´i. Lisaks meeldib mulle idamaine ja Polüneesia muusika, mida kuulan ennekõike tantsukunstiga tegeledes,” loetleb Ines.

Hea tuju tõstmiseks eelistab Ines aga instrumental rock muusikat. “Lemmikbändi mul küll pole, kuid mainimist väärivad näiteks Apocalyptica, Evanescence, U2, Bon Jovi, Lenny Kravitz, Michael Buble, Andrea Bocelli, Celine Dion, Smilers, Ewert and The Two Dragons,” toob Ines välja oma suurimad lemmikud.

Karin Karu

Sarnased artiklid