Ingrid Peek: Horoskoope ma väga tõsiselt ei võta

5 kommentaari

Horoskoobid, kui sellised on alati tekitanud kõneainet. Osad inimesed ärkavad hommikul üles ning esimese asjana loevad lehest enda päevahoroskoopi. Tihti juhtub ka nii, et nad sätivadki oma päeva vastavalt horoskoobis soovitatule. On olemas ka teine äärmus, kes arvab, et tegemist on ühe mõttetu „mulliga“, mida kellelegi vaja ei ole, saamata aru, miks seda üldse usutakse?

Horoskoobid, kui sellised, on alati tekitanud kõneainet. Osad inimesed ärkavad hommikul üles ning esimese asjana loevad lehest enda päevahoroskoopi. Tihti juhtub ka nii, et nad sätivadki oma päeva vastavalt horoskoobis soovitatule.

On olemas ka teine äärmus, kes arvab, et tegemist on ühe mõttetu „mulliga“, mida kellelegi vaja ei ole, saamata aru, miks seda üldse usutakse?

Buduaar uuris, mida arvab horoskoopidest tuntud PR  – ja marketingi tegelane  – Ingrid Peek.

Ingrid: Ma päevahoroskoope eriti ei usu ja näpuga järge ei vea. Suhtun horoskoopidesse kui meelelahutusesse, mida ma eriti tõsiselt ei võta.
Samas usun, et inimesi mõjutab pigem tema sünnikaart ja tähtede seis sünnihetkel, mis paneb isiku juures teatud jooned paika, milline ta võiks olla.

Samas, Buduaari lugejatest lausa 26,1% usub alati horoskoope, 55,3% usub teatud horoskoope ning vaid 18,6% ei usu horoskoope.

/Toimetas: Merlyn Uusküla/