Janice Dickinsoni poeg tegi emaga diili

Realitisaatest "America´s Next Top Model" tuntuks saanud teravakeeleline Janice Dickinson peab loobuma operatsioonidest. Nimelt tema poeg Nathan Fields on anunud ema, et ta lõpetaks kõik iluoperatsioonid, sest ta kardab et hulgalised lõikused võivad hävitada tema välimuse ja tervise. 20-aastane Nathan on supermodelli poeg Janice eelnevast abielust filmiprodutsendi Simon Fieldsiga. Nathan arvab, et operatsioone pole vaja ka sellepärast, et ema on juba niigi ilus.

Nathan ütles Briti ajakirjale Closer: "Me tegime diili, et nüüdsest alates ei tee ema enam ühtegi iluoperatsiooni. Ok, ta vähemalt lubas, et ta ei lõika oma nägu. Ma ei ole kindel, kas ma saan teda uskuda – ta teeb nagunii alati nii nagu ta heaks arvab. Ma lihtsalt ei arva, et ta vajaks ilulõikusi."

Dickinson käis hiljuti kulmu- ja kaelaoperatsioonil ja kuulduste järgi kulutas selleks rohkem kui 100000.- dollarit, vahendab WENN.

Janice Dickinsonil on nüüd ka endal reality "The Janice Dickinson Modeling Agency", millel on filmitud juba kolm hooaega. Sellest saad rohkem lugeda SIIT

 

Pilt: All Over Press

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/