Janne Saar: Naised peaksid ennast austama!

Eesti eurokarussellil osalev, endine Nexusepiiga, Janne Saar jahmatas hiljuti oma võika muusikavideoga, kus ta oma peika mootorsaega pooleks lõikab. Tänases Õhtulehes räägib Janne verise video tagamaid ja seda, kuidas Eesti naised meeste võimu all virelevad.

Eesti eurokarussellil osalev endine Nexusepiiga Janne Saar jahmatas hiljuti oma võika muusikavideoga, kus ta oma peika mootorsaega pooleks lõikab. Tänases Õhtulehes selgitsb Janne verise video tagamaid ja räägib sellest, kuidas Eesti naised meeste võimu all virelevad.

“Naised peaksid ennast austama! Mingil põhjusel mehed eeldavad, et naised peavad nende jaoks kõik ette-taha ära tegema. Ja võtavad seda iseenesestmõistetavana,” räägib lauljatar. Janne sõnul on nii, et  kui sa iseennast austad, siis teised inimesed austavad sind täpselt samamoodi. Muidugi peab igas suhtes kompromisse tegema, aga teatud piirini.

„Näiteks üks mu kõige esimene suhe, mis kestis kaks-kolm aastat ja algas, kui olin 16. Meil olid suured kompromissid. Ei teinud ainult mina süüa, tema tegi mulle ka. See on täiesti normaalne! Mehed oskavad väga hästi süüa teha, kui tahavad. Tuleb teineteisele vastu tulla,” pajatab Janne. “Vahel teeb naine mehele süüa, vahel mees naisele. Vahel tõmbab mees tolmuimejaga põrandat, vahel naine.”

“Tänapäeval käivad paratamatult nii mees kui ka naine tööl. Miks siis peab naisel poole rohkem kohustusi olema? Mehed ei saa tihtipeale arugi, et kas või söögitegemine või nõudepesemine võtab mitu tundi aega.”


Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja