JESSICA BIEL AVASTAS DIEEDI, mis tegi tema kehaga imet

Justin Timberlake'i imekaunis abikaasa, näitlejatar Jessica Biel, on alati võrratu figuuriga olnud ning ka aastal 2015 sündinud pisipoeg Silas Randall ei muutnud tema taljet sugugi priskemaks. Selle taga on aga loomulikult tervislik eluviis ning hiljuti paljastas naine meediale ka oma dieedinipi.

Justin Timberlake’i imekaunis abikaasa, näitlejatar Jessica Biel, on alati võrratu figuuriga olnud ning ka aastal 2015 sündinud pisipoeg Silas Randall ei muutnud tema taljet sugugi priskemaks. Selle taga on aga loomulikult tervislik eluviis ning hiljuti paljastas naine meediale ka oma dieedinipi.

Nimelt tunnistab Jessica, et ta tunneb ennast palju paremini, kui menüüst on välja jäetud nisujahutooted ja piim. Suurema osa ajast väldib ta nii gluteeni kui ka laktoosi, sest need põhjustavad ebameeldivaid seedehäireid, ajavad kõhu punni ja röövivad ka energiat.

Seda, kas Jessical on toidutalumatus nende ainete vastu, pole teada, ent suure tõenäosusega just nii see on, sest kui laktoosi- või gluteenitalumatust ei ole, saab neid aineid tarbida nii, et organismis häireid ei teki.

Ka valge suhkru ja laktoosi koos tarbimisel võivad tekkida seedimishäired ning sel põhjusel ei talu paljud näiteks jäätist, sest see toob endaga kaasa kõhupuhitused.

Peale seda, kui Jessica loobus gluteenist ja laktoosist, lahenes ka tema ainevahetusega seonduv probleem ja organism sai täiesti terveks. Sel põhjusel peabki naine seda oma imeliseks dieedinipiks.

Allikas: wellandgood.com