Johanna Marie Violinast:”Vahel on ikka lahkarvamusi!”

Johanna Marie Violinast:”Vahel on ikka lahkarvamusi!”

Johanna Marie mängib viiuldajate ansamblis Violina. Viiulimängu alustas ta kuueaastaselt ning seitsmeaastasena astus ta Tallinna Muusikakeskkooli. Johanna on osalenud mitmetel konkurssidel ja olnud Eesti ESTA noorte keelpillimängijate konkursi laureaat. Buduaar uuris, millega neiu veel tegeleb, kuidas nad omavahel läbi saavad ja kas ta on hõivatud või vallaline. Johannal on hetkel käsil gümnaasiumi lõpetamine, seega rohkelt eksameid. Samuti üritab ta ikka neli või viis korda nädalas oma lemmikklubis MyFitnessis trennis käia. Johanna Maria teadis juba 7aastaselt muusikakooli minnes, et tahab just viiulit õppida, kuigi tegi ka alguses nalja, et võiks hoopis kontrabassi mängida – väike tüdruk ja suur pill – päris mõnus kontrast oleks olnud.   

Johanna Marie mängib viiuldajate ansamblis Violina. Viiulimängu alustas ta kuueaastaselt ning seitsmeaastasena astus ta Tallinna Muusikakeskkooli. Johanna on osalenud mitmetel konkurssidel ja olnud Eesti ESTA noorte keelpillimängijate konkursi laureaat. Buduaar uuris, millega neiu veel tegeleb, kuidas nad omavahel läbi saavad ja kas ta on hõivatud või vallaline.

Johannal on hetkel käsil gümnaasiumi lõpetamine, seega rohkelt eksameid. Samuti üritab ta ikka neli või viis korda nädalas oma lemmikklubis MyFitnessis trennis käia. Johanna Marie teadis juba seitsmeaastaselt muusikakooli minnes, et tahab just viiulit õppida, kuigi tegi ka alguses nalja, et võiks hoopis kontrabassi mängida – väike tüdruk ja suur pill – päris mõnus kontrast oleks olnud. Johanna peab tunnistama, et töö ja hobi muusikas on saanud esmatähtsaks ja muudeks tegevusteks peale trenni aega lihtsalt ei jätku. Tuntuks saamine pole Johanna sõnul teda muutnud. Ta lisab:”Üldiselt mind tänaval ära ei tunta ja see mulle sobib. Kui kolmekesi koos liigume, on küll tähelepanu suurem. Minu jaoks ei oma see aga mingit tähtsust. Teen oma asja!”

Violina-siseselt on tüdrukud väga head sõbrannad omavahel ja siiani pole neil Johanna meelest isegi väikseid tülisid olnud. “Vahel on ikka lahkarvamusi, aga tülli me ei lähe. Oleme suured sõbrad ja klapime omavahel superhästi!”räägib Johanna. Ka riietuse otsustavad pigem tüdrukud ise, kui et kellegil ennast stiliseerida lasevad. Kellegi sõna otseselt kunagi peale ei kipu jääma, vaid pigem saavutab Violina alati ühiselt konsensuse.

Loomulikult on kaunitar Johanna Marie hõivatud ja suhtes. Kuidas ta aga suudab suhet värskena säilitada kiire elutempo juures? “Erilist retsepti polegi.Tuleb koos huvitavaid ja uusi asju proovida ja teha. Iga hetke peab väärtustama, mille koos saab veeta,” arvab Johanna.

 

Buduaar.ee