Julge stiiliga moedisainer Liina Stein: mehe rind peab olema karvane

22 kommentaari
Julge stiiliga moedisainer Liina Stein: mehe rind peab olema karvane

Andekas moedisainer Liina Stein on Londonis moodi õppinud Louis de Gama käe all ning muuhulgas ka paljudele kohalikele staaridele nagu lauljataridele Kerli Kõivule ja Teele Viirale, tantsutäht Aleksandra Žeregeljale, Ženja Fokinile ja veel mitmetele teistele rõivaid disaininud. Julgete väljaütlemistega ja silmapaistva stiiliga Liina rääkis Buduaarile oma meesideaalist ning toidueelistustest.

Andekas moedisainer Liina Stein on Londonis moodi õppinud Louis de Gama käe all ning muuhulgas ka paljudele kohalikele staaridele nagu lauljataridele Kerli Kõivule ja Teele Viirale, tantsutäht Aleksandra Žeregeljale, Ženja Fokinile ja veel mitmetele teistelegi rõivaid disaininud. Julgete väljaütlemistega ja silmapaistva stiiliga Liina rääkis Buduaarile oma meesideaalist ning toidueelistustest.

Liina jaoks teeb mehest mehe suur ja tugev isane, kes saab hakkama iga tööga. “Mees peab olema tugev nagu adramees ja rind peab olema karvane. Sõna adramees kajastub kusjuures mõnes mõttes ka minu tulevases kollektsioonis.” 

Aga kuidas suhtub Liina rämpstoitu? “Kui kõht on tühi ja midagi muud valida pole, siis ära ei ütle, kuid pigem olen mõnda aega näljas ja söön seejärel korraliku portsu kvaliteetset liha. Salatit ma kõhu täiteks väga ei raiska,” naerab Liina. “Pigem tõsine annus hästi tehtud liha, kui rämpstoit või paljad salatilehed.”

Karin Karu