Justin Timberlake paljastas oma haiguse

Justin Timberlake tunnistas, et kannatab sundsündroomi all, mida nimetatakse tihti ka obsessiiv-kompulsiivseks häireks (Obsessive Compulsive Disorder – OCD), vahendab Femalefirst. 27-aastane laulja paljastas, et haigus mõjutab tema igapäevaelu väga suurel määral – kuni riiulil asjade perfektselt paigutamiseni välja.

Justin Timberlake tunnistas, et kannatab sundsündroomi all, mida nimetatakse tihti ka obsessiiv-kompulsiivseks häireks (Obsessive Compulsive Disorder – OCD), vahendab Femalefirst.

27-aastane laulja paljastas, et haigus mõjutab tema igapäevaelu väga suurel määral – kuni riiulil asjade perfektselt paigutamiseni välja.

Justin, kellel oma sõnul on lisaks OCD-le ka tähelepanu puudulikkuse häire (Attention Deficit Disorder – ADD), on öelnud: “Mul on OCD segatud ADD'ga. Ja te proovige elada nii. Väga raske on.”

Obsessiiv-kompulsiivne häire (OCD), mille all kannatavad muide ka David Beckham, Jessica Alba ja Cameron Diaz, on haigus, mille puhul on inimesel ennast või ümbritsevat keskkonda puudutavad sundmõtted, mis sageli puudutavad mustust, baktereid, haigusi või surma, või sundtoimingud, sageli näiteks kätepesu, kontrollimine, riidest lahti võtmine või riidesse panemine.

Tähelepanu puudulikkus (ADD) on arenguhäire ning selle all kannatajate sümptomite hulka kuuluvad hajameelsus, keskendumisvõime puudumine ning hüperaktiivsus.

Justin on ka tunnistanud, et on “sõltuvuses” live-esinemistest ning et ta saab tõelise elamuse just hiigelsuure areenitäie fännide lõbustamisest.

Varem sel kuul räägiti, et Justin tülitses oma näitlejannast tüdruksõbra Jessica Bieliga, kes muide alles hiljuti Justini juurde Los Angeles'i kolis. Paarike tülitses nende ühise külmkapi sisu üle.

Allikas avaldas: “Nad on mõlemad harjunud oma kindlate toiduainetega, mis neil ilmtingimata külmkapis olemas peavad olema. Nad mõlemad on pidanud järeleandmisi tegema, et teha külmkapis ruumi ka oma kallima lemmiktoitude jaoks.”

 

/Toimetas: Maarit Männama/