Kanye korraldab Kimile miljon dollarit maksva sünnipäevapeo!

Kanye West hellitab oma tüdruksõpra Kim Kardashiani luksuspeoga.

Kanye West hellitab oma tüdruksõpra Kim Kardashiani luksuspeoga.

Räppar Kanye West kavatseb Kimile korraldada uhke sünnipäevapeo. Luksuslikust elustiilist tuntud Kanye kavatseb kulutada miljon dollarit ehk umbes 770 000 eurot kallima kingituste ja reisi peale.

The Suni sõnul on on räppar viimaste nädalate jooksul pidanud korrapäraselt ühendust Kimi perega tagamaks, et kõik edeneb plaanipäraselt.

”Kim on olnud väga nukker, et saab järgmisel kuul juba 32aastaseks ning et tal on seljataga kaks nurjunud abielu ja mitte ühtegi last. Seega soovib Kanye Kimi millegi väga erilisega üllatada,” rääkis allikas. ”Lisaks on see Kimi esimene sünnipäev, mille nad paarina koos veedavad.”

Kanye ei ole varasemalt oma tüdruksõprade peale oluliselt suuri summasid raisanud, kuid seekord on ta otsustanud kallid kingitused teha.

Näiteks on Kanye korraldanud Kimile reisi Pine Cayn privaatsaarele, mis asub Kariibi meres. Räppar on kohapeale sõidutanud koka viietärni hotellist, kes valmistab igal õhtul paarile isiklikult süüa. Lisaks lennutab ta saarele sünnipäeva tähistama ka mõned paari lähedasemad sõbrad.

Lisaks on mees kulutanud tuhandeid dollareid disainerkingituste peale. Mees on muuhulgas tellinud Pradalt spetsiaalselt Kimile valmistatud käekoti, roosa teemantkäevõru ja käsitsivalmistatud kleidi Chanelilt.

 

Buduaar.ee