Karl-Erik Taukar kommenteeris, mida tähendab Eestis staariks olemine

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Karl-Erik Taukarist, kes osales ka ülimenukas paroodia-show's "Su nägu kõlab tuttavalt", on tänaseks saanud paljude noorte neidude lemmik. Mida aga arvab Karl-Erik ise tuntuks olemisest - kas see meeldib talle või eelistaks ta pigem nii-öelda halli kardinali mängida? Buduaar rääkis nooremehega sel teemal lähemalt.

Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud Karl-Erik Taukarist, kes osales ka ülimenukas paroodia-show‘s “Su nägu kõlab tuttavalt”, on tänaseks saanud paljude noorte neidude lemmik. Mida aga arvab Karl-Erik ise tuntuks olemisest – kas see meeldib talle või eelistaks ta pigem nii-öelda halli kardinali mängida? Buduaar rääkis nooremehega sel teemal lähemalt.

Karl-Eriku jaoks on Eestis tuntuks olemine suhteliselt pingevaba ning oma närve ta selletõttu kulutama pole pidanud. “Eesti on nii väike ju, siin pisikeses konnatiigis kuulus olla ei ole midagi erilist. Eks muidugi kaasneb sellega tavapärasest rohkem tähepanu, aga kui sa töötad meelelahutusmaailmas, siis tuntuks olemine ja see ekstra tähelepanu on lausa vajalik. Kui keegi sind ei tea, siis ta ei tule ju sinu kontserdile ka,” tõdeb Karl-Erik, kellel pole tuntuks olemise vastu midagi.

Üks väike asi siiski on, millele Karl-Erik varem mõtlema ei pidanud. “Kui ma mõne uue inimesega tuttavaks saan, siis nüüd jah, vahel ikka tekib selline kahtlus, et miks see inimene minuga tuttavaks saada tahtis? Et kas tal on äkki mingi salajane agenda või on tegu lihtsalt ühe toreda ja sõbraliku inimesega… Kunagi ei tea ju,” muigab Karl-Erik.

Superstaarisaate ajal said kõik osalejad tavapärasest rohkem tähelepanu, seda nii tänaval, poes käies kui ka igalpool mujal. Nüüdseks on olukord Karl-Eriku sõnul rahulikumaks läinud. “Superstaarisaate ajal oli seda tähelepanu tõesti palju rohkem, võib isegi öelda, et igal sammul, kuhu sa läksid… Nüüd pärast saadet on olukord maha rahunenud, väikesed lapsed ikka tulevad juurde ja küsivad autogrammi, aga see on ju ainult tore,” tunnistab Karl-Erik, et autogrammide jagamise vastu pole tal kunagi midagi olnud.

Karin Karu