Kate Mossile avaldati teismelisena survet topless piltidel poseerimiseks! Link fotole

Kate Mossile avaldati teismelisena survet topless piltidel poseerimiseks! Link fotole

Ajakirja Vanity Fair sõnul sai supermodell Kate Moss närvivapustuse, kui pidi 90-ndate aastate alguses poseerima fotodel topless.

Ajakirja Vanity Fair sõnul sai supermodell Kate Moss närvivapustuse, kui pidi 90ndate aastate alguses poseerima fotodel topless.

Kate Moss poseeris oma karjääri alguses aastal 1992 Calvin Kleini reklaamis topless. Reklaam tegi noore naise üle maailma kuulsaks, kuid Moss meenutab võtteid väga vastumeelse kogemusena.

”Sain närvivapustuse, kui olin kõigest 17- või 18-aastane ja pidin töötama koos Marky Marki ja Herb Ritts`iga,” rääkis Kate ajakirjale antud intervjuus.

Reklaamis toetub supermodell praegu tuntud näitleja Mark Wahlbergi vastu.

”Ma ei tundnud ennast hästi. Oli väga ebamugav istuda harkisjalu lihasmäe süles. Mulle ei meeldinud see,” sõnas Moss.

Pärast võtteid ei suutnud Kate kaks nädalat voodist välja tulla.

”Ma arvasin, et suren. Käisin arstil, kes kirjutas mulle Valiumi. Õnneks ütles Francesca Sorrenti, et ma ei tohi neid võtta. Mu enesetunne oli tingitud vaid ahastusest.”

Supermodelli sõnul avaldati talle pidevalt survet, kuigi ta oli alles teismeline. Moss tunnistab, et ta vihkas alastifotosid. Ta meenutab eriti ajakirja The Face reklaamfotosid, kus ta poseeris topless.

”Mulle öeldi, et kui ma seda ei tee, ei tellita minult enam midagi. Lukustasin ennast vannituppa ja nutsin mõnda aega. Lõpuks tulin välja ja tegin selle ära,” meenutas ta. ”Vihkasin oma rindu, sest need olid väikesed. Sellest hoolimata sai neid mitmetel fotodel näha.”

Moss meenutab, et ta häbenes alasti olemist.

”Kui minust võeti fotosid rannal, käskisin võtetel kaasas olnud meesjuuksuril teise suunda vaadata.”

Vaata kõnealust pilti siit

 

Buduaar.ee