Katie Price lukustab ööseks köögiukse: mu poeg on koguaeg näljane

Katie Price lukustab ööseks köögiukse: mu poeg on koguaeg näljane

Briti modell Katie Price rääkis oma elust autistist pojaga.

Briti modell Katie Price rääkis oma elust autistist pojaga.

Glamuurimodell rääkis ajalehele Sunday Mirror, et peab igal õhtul köögiukse lukku panema, et tema 11-aastane poeg Harvey ei saaks salaja sööma minna.

Harvey sündis pimedana ja tal on leitud autistile viitavaid jooni, lisaks on tal ADHD ja Prader-Willi sündroom, mille üheks sümptomiks on ülesöömine.

Katie rääkis, et Harvey hiilib öösiti kööki sööma ja kui ta soovitud toitu ei saa, muutub väga vihaseks.

”Vahel on see väga raske. Pidime köögiukse lukku panema, sest Harvey ei saa ise aru, millal tal kõht täis on ja kui ta saaks, sööks ta koguaeg. Hommikuti läheb ta allkorrusele ja kuulen, kuidas ta lööb ust ning heidab asju, sest ei saa süüa.”

Price püüab poja toidukordasid reguleerida, et too püsiks võimalikult tervena. Hoolimata vanima poja erivajadustest, püüab 35-aastane Katie pereelu võimalikult normaalsena hoida.

Modellil on lisaks Harveyle veel kaks last: 7-aastane Junior ja 5-aastane Princess. Lisaks ootab ta koos värske abikaasa Kieraniga neljandat järeltulijat.

”Mul on kolm last, kellest ühel on erivajadused ja oskab olla väga nõudlik. Ma olen väga õnnelik, et mul on mees, kes aktsepteerib antud olukorda,” kiitis naine.

 

Buduaar.ee