Katrin Siska hakkab õppima tänavatantse!

Endine ninjatüdruk, praegune Lindakivi direktriss Katrin Siska saab endale vaba aega lubada suhteliselt harva ning üldiselt on tal see ette planeeritud. "Tegelen lähedaste ja iseendaga - külastan oma lemmikmuusika üritusi, kokkan perele ja sõpradele uudseid taimetoidueineid, õpin midagi uut ja mediteerin," räägib Katrin Buduaarile.  Millegi uuega alustab kaunitar juba sel nädalavahetusel - nimelt hakkab ta õppima tänavatantsu.


 

 

 

 

 

 

 

 

Endine ninjatüdruk, praegune Lindakivi direktriss Katrin Siska saab endale vaba aega lubada suhteliselt harva ning üldiselt on tal see ette planeeritud. “Tegelen lähedaste ja iseendaga – külastan oma lemmikmuusika üritusi, kokkan perele ja sõpradele uudseid taimetoidueineid, õpin midagi uut ja mediteerin,” räägib Katrin Buduaarile.  Millegi uuega alustab kaunitar juba sel nädalavahetusel – nimelt hakkab ta õppima tänavatantsu.

“Alates sellest nädalavahetusest löön kaasa tänavatantsukoolituses, kus ma sõber Joel Juhi stuudios juba täna õhtul õpin sellist tantsustiili nagu “house” ja nii iga nädalalõpp kuni 30. oktoobrini, kui leiab aset suurejooneline JJ-Street Baltic Session Nokia Kontserdimajas. Olen selle rahvusvahelise tantsufestivali suur fänn ja ootan üritust põnevusega,” räägib ta. Katrin avastas tantsu, kui nägi JJ Streeti gruppi esinemas Lindakivi kultuurikeskuses. “Peale nende jalustrabavat tantsushowd lubasin endale, et õpin ka vähemalt paar stiili ära, mida nad oma stuudios õpetavad. Ja neid stiile on seal päris palju!”

Katrin on elu jooksul jõudnud proovida päris paljusid tantsustiile ja -trenne, nagu näiteks iluvõimlemine, ballett, peotants, sporttants, freestyle ja on isegi käinud breigitrennis, kuhu eelkõige viis teda armastus elektroonilise muusika vastu. “Mul on selline naljakas lubadus iseendale antud, et iga aasta pean õppima vähemalt ühe uue spordiala. Kui võtta nüüd paar aastat tagasi, siis näiteks õppisin 2007. joogatama, 2008. purjelauaga sõitma, 2009. surfama lainelauaga ja 2010. lohega surfama. Nüüd siis veel tantsutunnid – ootan põnevusega!” jutustab Katrin oma hobidest.

Tene Sommer