Kaunitar Nelli esindab Eestit Miss Freedom of the World 2012 konkursil

Kaunitar Nelli esindab Eestit Miss Freedom of the World 2012 konkursil

Nelli on 16aastane Tartu neiu, kes juba lapsepõlvest peale on unistanud missivõistlustel osalemisest. Miks see tema jaoks nii oluline on ja kuidas täitus tema unistus, sellest rääkis Nelli Buduaarile lähemalt. Viimased kolm aastat modellindusega tegelenud kaunis noor neiu esindab Eestit Miss Freedom of the World 2012 konkursil, kuhu ta kandideeris puhtalt huvi pärast. Miss Freedom of the World 2012 konkurss leiab aset Kosovos ning algab 13. novembril. Võitja selgub aga 28. novembril.  

Nelli on 16aastane Tartu neiu, kes juba lapsepõlvest peale on unistanud missivõistlustel osalemisest. Miks see tema jaoks nii oluline on ja kuidas täitus tema unistus, sellest rääkis Nelli Buduaarile lähemalt. Viimased kolm aastat modellindusega tegelenud kaunis noor neiu esindab Eestit Miss Freedom of the World 2012 konkursil, kuhu ta kandideeris puhtalt huvi pärast.

Miss Freedom of the World 2012 konkurss leiab aset Kosovos ning algab 13. novembril. Võitja selgub aga 28. novembril.

Kolm aastat tagasi kutsuti Nelli MJ-Models modelliagentuuri. “Käisin kooriga Tallinnas laulupeol laulmas. Kui proovipäeval tekkis väike paus, läksime klassiõega Viru Keskusesse sööma ja poodidesse kolama. Valisin parasjagu kõrvarõngaid, kui minu juurde astusid Margit Jõgger ja üks imekena neiu, ilmselt modell. Mulle räägiti, et võiksin liituda nende agentuuriga. Andsin neile oma andmed ja lähipäevil saingi Jõggerilt telefonikõne ning ta kutsus mind Tallinnasse pildistama. Olin väga positiivselt üllatunud. Lisaks on mul natuke kogemusi pesumodellindusega, olen tuttavale fotograafile mõned korrad poseerinud. Missivõistlustel olen osalenud lasteaias ja koolis. Vabariiklikel või ülemaailmsetel konkurssidel kahjuks veel osalenud pole, Miss Freedom of the World 2012 on mul esimene.”

Kuna missindus on Nelli jaoks alati olnud suureks unistuseks, otsustas ta kandideerida Miss Freedom of the World 2012 konkursile. “Saatsin agentuurile oma andmed ja pildid. Tegelikult puhtalt huvi pärast ning hea sõbranna soovitusel. Ma olin enam kui kindel, et ma ei osutu väljavalituks, teades, et Eestis elab nii meeletult palju kaunitare. Vastuse sain agentuurilt väga kiiresti. Kui seda kirja lugesin, pidi mul piltlikult öeldes süda seisma jääma. Üks lihtne kiri avas värava mu unistustemaailma. Mulle öeldi, et ma paistan teiste kandidaatide seast silma oma avatud suhtumise ja julge olekuga ning see olevatki sellisel võistlusel põhiline, lisaks ilule muidugi. Ma pole vist viimastel aastatel nii õnnelik olnudki,” rõõmustab Nelli.

Miks missivõistlused Nelli jaoks üldse nii olulised on? “Missivõistlused on minu arvates hea võimalus demonstreerida naiste ilu üle maailma. Ülemaailmsed iludusvõistlused teeb eriliseks minu arvates just see, et seal on esindatud väga palju erinevat naiseilu. Mõistagi ei ole Eesti tüdruk ja Türgi tüdruk välimuselt sarnased. Lisaks meeldib mulle see, et missivõistlused on väga glamuursed üritused, täis imeilusaid soenguid, kleite, kingi, tiaarasid.  Ühe tüdruku unistus. Iludusvõistlusel osalemine tähendab aga eelkõige seda, et ma esindan oma riiki väärikalt. Näitan maailmale, et Eestis elavad kaunid naised. See on ju sulatõsi ja mitte ainult meie kodanike arvates,” lubab Nelli endast võistlustel parima anda ning lisab veel, “ma ei sõida sinna arvamusega, et ma pean võitma. Ei, üldsegi mitte. Pigem arvan, et saan sealt kordumatuid kogemusi ning ehk isegi avab see uusi uksi tulevikuks. Eks näis.”

Karin Karu