Kerjavate laste nägemine ajas Liis Lassi taksojuhi silme all nutma

Kerjavate laste nägemine ajas Liis Lassi taksojuhi silme all nutma

  Alati särav ja kaunis Liis Lass, kes hetkel elab, õpib ja töötab Singapuris, pole kohe kindlasti suu peale kukkunud. Just seetõttu palusimegi Liisil osaleda Buduaari rubriigis “Rubriik number 7”.  Esitasime Liisile seitse lõpetamata lauset. Allpool on välja toodud noore ärinaise lauselõpetused:  

Alati särav ja kaunis Liis Lass, kes hetkel elab, õpib ja töötab Singapuris, pole kohe kindlasti suu peale kukkunud. Just seetõttu palusimegi Liisil osaleda Buduaari rubriigis “Rubriik number 7”. 

Esitasime Liisile seitse lõpetamata lauset. Allpool on välja toodud noore ärinaise lauselõpetused:


Nutsin viimati… takso tagaistmel Jakartas, lugematutest selles linnas kerjavatest lastest möödudes. Näha sellist ebavõrdsust ning olla sealjuures jõetu midagi muutmaks, tekitab ahastust. 

Täna hommikul mõtlesin esimese asjana… et mis kell on. Tekitas huvi, et kas olen ajavööndiga harjunud või olen juba mõne töökohtumise maha maganud. 

Kui mina oleksin Eesti president… siis toimuks poliitikas korralik verevahetus ning Eesti võtaks agressiivsema kursi ettevõtluse ja ühiskonna moderniseerimise suunas, isoleeritust ühiskonnast koostööühiskonnaks.

Kõige seksikam inimene on minu arvates… minu mees.

Söök, mida ma lihtsalt keeldun söömast…  liha.

Kui ma saaksin ajas tagasi minna ja midagi muuta…  siis ei teeks ma midagi teisiti. Ehk siis ei ole tundnud sellist vajadust. Elu on ilus just sellisena!

Viimati ostsin poest… merevaiku ja musta leiba

Karin Karu