Kingisoovitus “Seks, vein ja kutsikad”. VAATA peatükkide videotutvustust autor Villu Parvetilt

Buduaari kirjastatud ja Villu Parveti kirjutatud naiste käsiraamat "Seks, vein ja kutsikad" on endiselt raamatupoodide müügitopis ning mõneski poes on raamatud läbi müüdud. Lohutuseks kõikidele, kes pole veel jõudnud raamatut osta, anname teada, et uue nädala keskel on kauplustesse jõudmas meie raamatute lisatiraaž.  Raamat "Seks, vein ja kutsikad" on müügil lisaks raamatupoodidele ka Statoili bensiinijaamades üle Eesti.

Veendumaks selles, et see käsiraamat on parim jõulukink ja väärt õpik meeste tundmaõppimisel, palusime raamatu autoril  Villu Parvetil teie jaoks videotutvustustes lahti rääkida iga peatüki sisu. 

 

Buduaari kirjastatud ja Villu Parveti kirjutatud naiste käsiraamat “Seks, vein ja kutsikad” on endiselt raamatupoodide müügitopis ning mõneski poes on raamatud juba läbi müüdud. Lohutuseks kõikidele, kes pole veel jõudnud raamatut osta, anname teada, et uue nädala keskel on kauplustesse jõudmas meie raamatute lisatiraaž.  “Seks, vein ja kutsikad” on müügil lisaks raamatupoodidele ka Statoili bensiinijaamades üle Eesti, lisaks saad raamatu tellida SmartPOSTi pakiteenuse abil ka meie tellimislehelt.

Veendumaks selles, et see käsiraamat on parim jõulukink ja väärt õpik meeste tundmaõppimisel, palusime raamatu autoril Villu Parvetil teie jaoks videotutvustustes lahti rääkida iga peatüki sisu. 

Videod leiad altpoolt: