Klient tätoveeris otsa ette Oru Kodu logo

43 kommentaari

Tallinnast 27 km kaugusel asuv Oru Kodu elamurajoon käivitas uue originaalse kampaania, millega on kaasa läinud juba mitu noort koduostjat, kes on allahindluse saamiseks nõus end uue koduga igavesti siduma. Nimelt pakutakse kõigile klientidele, kes tätoveerivad Oru Kodu logo oma kehale, suuremat allahindlust.  Ehitusfirmas töötav noor projektijuht Indrek tätoveeris täna oma otsa ette Oru Kodu logo  ja plaanib tüdruksõbraga Oru Kodusse elama asuda.
 
Indrek ütleb, et talle meeldib Oru Kodu logo. "Inimesed lasevad teha enesele erinevaid logosid, näiteks Harley Davidsoni oma. Kuna ma lähen Orusse elama, siis lasin endale teha Oru Kodu logo".
 

Tallinnast 27 km kaugusel asuv Oru Kodu elamurajoon käivitas uue originaalse kampaania, millega on kaasa läinud juba mitu noort koduostjat, kes on allahindluse saamiseks nõus end uue koduga igavesti siduma. Nimelt pakutakse kõigile klientidele, kes tätoveerivad Oru Kodu logo oma kehale, suuremat allahindlust.  Ehitusfirmas töötav noor projektijuht Indrek oli sedavõrd julge, et tätoveeris täna oma otsa ette Oru Kodu logo  ja plaanib tüdruksõbraga Oru Kodusse elama asuda.
 
Indrek ütleb, et talle meeldib Oru Kodu logo. "Inimesed lasevad teha enesele erinevaid logosid, näiteks Harley Davidsoni oma. Kuna ma lähen Orusse elama, siis lasin endale teha Oru Kodu logo".
 
Buduaar uuris Oru Kodu müügidirektorilt Mario Pruulilt, kus on pärit selline hullumeelne kampaaniaidee. „Idee tuli elust enesest. Mõni aeg tagasi astus kontorisse sisse klient, kes soovis pisikest hinnaalandust ja lubas selle eest Oru Kodule reklaami teha ning seda oma tuttavatele edasi soovitada. Ütlesin talle, et sel juhul tuleb tal lasta Oru Kodu logo enda kehale tätoveerida. Üllatusin, kui ta koheselt nõustus”, räägib Mario Buduaarile. „Nüüd on seda teinud juba mitmed inimesed, kuna Oru Kodusse elama asudes seovad nad end selle kohaga eluaegselt – nii nagu on eluaegne ka nende kehal olev tätoveering”.
Siiani on populaarseimad tätoveerimise kohad olnud mõlemad õlad, rind ning laup. Oru Kodu ja nende kampaania kohta leiad rohkem infot SIIT.


Tänases Reporteris võid näha, kuidas Indrek tätoveeringu sai.