KOHUTAV TRAGÖÖDIA: VÄIKE POISS tappis oma õe

KOHUTAV TRAGÖÖDIA: VÄIKE POISS tappis oma õe

Kolme lapse ema Kathleen Marie Steele (62), kelle noorim tütar on vaid paarinädala vanune, otsustas minna šoppama ja jätta kõik oma kolm last seniks autosse ootama. Tagasi autosse jõudes ootas teda ees šokeeriv sündmus, millele naine aga reageerida ei osanud ning tema noorim laps suri. 

Kolme lapse ema Kathleen Marie Steele (62), kelle noorim tütar on vaid paari nädala vanune, otsustas minna šoppama ja jätta kõik oma kolm last seniks autosse ootama. Tagasi autosse jõudes ootas teda ees šokeeriv sündmus, millele naine aga reageerida ei osanud ning tema noorim laps suri. 

Ameerika Ühendriikides Florida osariigis elav Kathleen viibis autost eemal 40 minutit. Pisitütar, kes oli tol hetkel 13 päeva vanune, hakkas nutma ja see ärritas tema kuueaastast venda Frankiet, kes beebi oma turvaistmelt välja rebis ja teda näkku lõi, kuni beebi vait jäi. Seda nägi pealt kolmeaastane Philip.

Kui ema autosse tagasi jõudis, siis kuuene poiss rääkis, mida ta tegi ja ema ei osanud sellele alguses kuidagi reageerida, vaid otsustas veel šopata ning alles kaks tundi hiljem, kui nad koju jõudsid, avastas ema, et beebi on külm ja sinine. Kathleen pöördus oma naabri poole, kes töötab haiglas õena ning viimane kutsus kohe kiirabi ja beebi toimetati kiiremas korras haiglasse, ent paraku oli juba liiga hilja ja tema elu ei suudetud päästa.

Politseinikud rääkisid kuueaastase poisiga ja lasid tal nuku peal näidata, mida ta oma õele tegi. Kokkuvõttes poisile süüdistust ei esitata, ent ema võeti vahi alla ning teda süüdistatakse laste hooletusse jätmises. Kontrollitakse ka Kathleeni vaimset tervist, sest on alust arvata, et ta pole täiesti terve.

Midagi täpsemalt teada ei ole.

Allikas: usatoday