”Kõmutüdrukute” täht veab emaga vägikaigast

”Kõmutüdrukute” täht veab emaga vägikaigast

”Kõmutüdrukute” sarjast tuntud Leighton Meesteri ja tema ema kohtulahing on saamas kummalisi pöördeid.  

”Kõmutüdrukute” sarjast tuntud Leighton Meesteri ja tema ema kohtulahing on saamas kummalisi pöördeid.

Leighton kaebas oma ema hiljuti kohtusse rahade väärkasutamise tõttu. Staar on saatnud emale igakuiselt tuhandeid dollareid, mis oli mõeldud neiu noorema venna Alexanderi ravikulude katmiseks. Leigton väidab, et ema Constance kulutas raha hoopis ilukirurgiale, juuksepikendustele ja muudele sarnastele protseduuridele.

Seepeale maksis ema tütrele kätte kaevates ta kohtusse vägivalla kasutamise tõttu. Constance väidab, et Leighton peksis teda ühe suurema tüli ajal pudeliga pähe. Lisaks väidab ta, et tal oli tütrega suuline kokkulepe, mille kohaselt maksab Leighton töötule emale igakuiselt 10 000 dollarit (umbes 7200 eurot).

RadarOnline saidi teabe kohaselt taotleb Leighton väikevenna hooldusõigust, sest ta ei usu, et ema on võimeline tema eest hoolitsema.

”Ta tahab, et Alexander koliks ema California kodust välja ja tuleks elama tema juurde New Yorki,” rääkis allikas veebilehele.

Veel eelmisel aastal olid Leightoni ja tema ema suhted korras.

”Mu ema inspireerib mind. Ta on uskumatu naine,” kiitis kaunitar ajakirjas Grazia.

Constance Meesteril on kriminaalne minevik. Teda on karistatud kohtu poolt narkootikumide omamise eest, mistõttu sünnitas ta tütre vanglas.

 

Buduaar.ee