Kriss Soonik müüb ööklubis eksklusiivseid püksikuid!

Laupäeva öösel lüüakse ööklubis BonBon moeürituse Stylechanneli raames klubi nurka püsti šoppinguputka – peenemalt öeldes Panty Corner, kus seksika kaunitari käest saab osta veelgi kaunimaid ja seksikamaid aluspükse! Tähelepanu mehed – milline suurepärane võimalus pidutsemise käigus äsja leitud silmarõõmule või kauaaegsele kallimale tükike unikaalset aluspesu kinkida!

Pesu on tehtud ja disainitud Londonis College of Fashion´is magistrikraadi omandava pesudisaineri Kriss Sooniku poolt spetsiaalselt selleks õhtuks. „Panty Corner on "turulaadne" müüginurgake, kus müüakse just selle õhtu jaoks valmistatud aluspükse. Kõik on ainulaadse disainiga ja üksikeksemplarid hinnaga 450 krooni,” kommenteerib innovatiivset püksikumüügi ideed Stylechanneli promootor Janne Klooren. “Panty Corneri idee tuli sellest, et tuua Krissi loomingut inimestele lähemale ja teha see rohkem kättesaadavaks. Lisaks on kätte jõudud jõuluostude paanika ja see nurgake võib nii mõnegi inimese elu päästa! See on ka midagi taolist, mida pole Eestis varem tehtud. Pealegi on aluspüksid sellised väiksed armsad asjakesed, mida saab ka möödaminnes osta – nii endale kui kingituseks.”

Ühtlasi esitleb Kriss Soonik laupäeval BonBonis ka oma uut kullasärast ja satsiderohket sügistalvist pesukollektsiooni, kus lisaks pesule saab näha ka öösärke, bodysid ja hommikumantleid. Eestis eelkõige naiseliku ja seksika aluspesu loojana tuntust kogunud Kriss on endale nime tegemas juba ka suures moes! Kriss valiti Londonis läbi oma kõrgkooli üheks disaineriks, kellele korraldatakse šõu ja aidatakse pressi ning poekontaktidega.

Oktoobri lõpus toimunud moešõul näitaski Kriss ülevaadet oma loomingust, mis kandis nime "Little Sins in a Simple Day of a Super Girl” ja koosnes nii komplektidest viimasest talvekollektsioonist kui ka juba uue, 2008 kevadsuve kollektsiooni loomingust. “Vastukaja on olnud väga positiivne ja minu käekirja on peetud täiesti ainulaadseks ja erinevaks kõigest turul olevast,” märkis Kriss Buduaarile.

Tänu šõule tekkis tema tegemiste vastu huvi mitmetel kohalikel ajakirjadel. “Vogue Spain laenas minult nii mõnegi asja märtsikuu photoshooti jaoks,” on Krissil põhjust uhkust tunda. Lisaks töötab Kriss Soonik hetkel maailmakuulsas Agent Provocateur´i pesufirmas, mida peab täielikuks "dream come true'ks" – nii et tasub Krissi aluspükse šoppama minna!
Pesusõu- ja šopping toimub klubis BonBon juba sel laupäeval, 24. novembri keskööl.

 

/Toimetas: Kadi Viljak/