Kristiina Raudsepp: kauni naeratuse eest saad ka talverehvid vahetatud!

Kristiina Raudsepp: kauni naeratuse eest saad ka talverehvid vahetatud!

5. detsembril toimub Venus klubis üritus „Alla 18 keelatud,“ tegu on hariv-kasulik-meelelahutuslik tüüpi üritusega. Uurisime seminaril toimuva kohta lähemalt Kristiina Raudsepa käest, kes ka ise võtab üritusel sõna, aidates oma nõuannetega loodetavasti teisigi.

5. detsembril toimub Black & White Lounge’is üritus „Alla 18 keelatud”. Tegu on hariv-kasulik-meelelahutuslik tüüpi üritusega. Uurisime seminaril toimuva kohta lähemalt Kristiina Raudsepa käest, kes ka ise võtab üritusel sõna, aidates oma nõuannetega loodetavasti teisigi.

Seminar „Alla 18 keelatud“ alustab Eesti tuntud seksuoloogide nõuannetega, millele järgnevad psühholoogi teaduslikud seletused inimkäitumise kohta, seda seoses partneriotsinguga. Lõpuks võtab sõna avaliku elu tegelane, kes annab nõu konkreetsete situatsioonide kohta. Mis juhtub aga pärast teooriat? „Kui see pool on läbi, saab kohe õpitut nö praktiseerima hakata ja pidu võib alata!“ sõnab kaunitar.

„Kuulun ürituse läbiviijate meeskonda ja juhtumisi olen üks ettekande tegijatest ning see on teema, mis meid kõiki huvitab,“ põhjendab Kristiina enda osalemist seminaril. Lisaks sellele peab ta end piisavalt elukogenuks, et jagada teistele naisterahvastele nõuandeid. „Arvan, et olen küllaltki kogenenud, mu elu pole rutiinne olnud, seega olin nõus oma salanippe ka teistele avaldama,“ tunnistab ta.

Ühtlasi esitleb ta Eestis esimest ning viimast korda oma verivärsket särkide kollektsiooni „Bellanova.“ „Selle ürituse raames on neid võimalus näha, ja kellele meeldib, siis ka osta, kuna Eestimaal neid poodides leiduma ei hakka.“

Kindlasti on paljud naised mõelnud, kuidas võita mehe tähelepanu, kasutades kehakeelt. Meie saime Kristiinalt selle vastuse! „Kõik saab alguse atraktiivsest ja korrektsest välimusest ning naiselikust käitumisest. Signaalidest: naeratus, pilk ja juustega mängimine. Kui mees reageerib umbes 15-ne sekundi jooksul, siis võib seda nimetada edukaks flirdiks,“ on kaunitar  kindel.

Samuti on Kristiina kindel, et kehakeelt kasutades saab naine nii mõnegi asjaga edukamalt hakkama, näiteks talverehvid vahetatud. „Kui oled hea võrgutaja, mitte ainult võrgutamismängudes, vaid ka igapäeva-ja tööelus, saad kauni naeratuse eest ka talverehvid vahetatud. Me kõik nuputame välja uskumatuid vahendeid, et olla edukas,“ räägib Kristiina Buduaarile.

Teemad, mis seminaril jutuks tulevad:

Lähenemine partnerile – kuidas läheneda ja kuidas see mõjub?
Ohud, mille peale tasuks mõelda.
Mida sa tahad? Partneriotsingu aluseks on esmalt välja selgitada: millist suhet otsid.
Mehe ja naise välimus.
Kuidas tunda ära õige?
Millised on inimesed – mehed ja naised. Eritüübid – keda võtta, keda jätta.
Seksuaalvajaduste erinevus meeste ja naiste vahel.
Kohad, kus võib leida kaaslast.
Pikaajaline suhe ja üheöösuhe.
Käitumine kui kõige alus.
Kehakeel.
Sõbralikkus või flirt?

 

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja