Kumb on parem: Tanel Padar MC Hammerina või Getter Jaani Shakirana? PILDID!

Kumb on parem: Tanel Padar MC Hammerina või Getter Jaani Shakirana? PILDID!

  Sel pühapäeval kehastuvad TV3 suure paroodia- ja muusikashow “Su nägu kõlab tuttavalt” osalejad nii kunagisteks estraaditähtedeks kui ka pungilegendiks ja tänapäeva maailmakuulsaks popstaariks. Getter Jaani tõestab Shakirana, et ta suudab sama hästi puusi õõtsutada kui keevavereline kolumbialanna. Henrik Normann on punkar Villu Tammega hämmastavalt sarnane ning Evelin Võigemast Edith Piafina demonstreerib taas oma imelist ümberkehastumisvõimet ja oskust tabada ükskõik millist hääletämbrit.
 

 

Sel pühapäeval kehastuvad TV3 suure paroodia- ja muusikashow “Su nägu kõlab tuttavalt” osalejad nii kunagisteks estraaditähtedeks kui ka pungilegendiks ja tänapäeva maailmakuulsaks popstaariks.

Getter Jaani tõestab Shakirana, et ta suudab sama hästi puusi õõtsutada kui keevavereline kolumbialanna. Henrik Normann on punkar Villu Tammega hämmastavalt sarnane ning Evelin Võigemast Edith Piafina demonstreerib taas oma imelist ümberkehastumisvõimet ja oskust tabada ükskõik millist hääletämbrit.

Kaks meest tuli grimeerijatel aga taas mustaks värvida: Peeter Oja astub lavale pimeda soulilegendi Stevie Wonderina ning Tanel Padar räppar MC Hammerina, kes 80-aastate lõpus vallutas maailma oma erilise tantsustiili ja nö hammeri-pükstega. Olgu öeldud, et Tanel õppis selgeks ka loo “U Cant’t Touch Thi”“ videost tuntud tantsu. Liikumisõpetaja Villiko Kruuse sõnul suhtus ta Padari MC Hammeriks kehastumisse väikese eelarvamusega, kuid juba esimestes liikumistundides kummutas rokkstaar kõik kahtlused.  “Keegi ei uskunud, et ta sellega hakkama saab, sest nö Hammeri-stiilis tants võtab võhmale isegi professionaalsed tantsijad, kuid Tanel pidi veel samal ajal ka laulma,” jätkub Villikol Padari jaoks vaid kiidusõnu.

Sel nädalal on saate osalejad kehastunud järgmisteks staarideks:  

KARL-ERIK TAUKAR – KALMER TENNOSAAR

TANEL PADAR –  MC HAMMER  

PEETER OJA – STEVIE WONDER 

HENRIK NORMANN –  VILLU TAMME  

EVELIN  VÕIGEMAST – EDITH PIAF

HANNA-LIINA VÕSA –  BJÖRK

GETTER JAANI – SHAKIRA

TANJA MIHHAILOVA – LUCIANO PAVAROTTI

 Esitusi hindab neljaliikmeline žürii, kuhu kuuluvad Eda-Ines Etti,  Elina Pähklimägi, Andrus Vaarik ja Olav Osolin. Saate võitja saab auhinnaks 1000 eurot, mille ta annetab enda poolt valitud heategevuseks. Kogu sarja võitja selgub mais ning siis on heategevuseks annetatav võidusumma juba 10 000 eurot.

Kellele hoiad pöialt Sina?