KURVIKAD FOTOD: ÜLEKAALULINE modell paljastas kõik kehavõlud

12 kommentaari
KURVIKAD FOTOD: ÜLEKAALULINE modell paljastas kõik kehavõlud

Kurvikas modell Ashley Graham, kes eelmisel nädalal tähistas oma 29. sünnipäeva, kuulub nende naiste hulka, kes jumaldavad oma kehavolte ning tunnevad uhkust oma ülekilode ja tselluliidi üle. Ashley on muuseas esimene pluss-suurus modell, kes on pääsenud legendaarse ajakirja Sports Illustrated ajakirja kaanele.

Kurvikas modell Ashley Graham, kes eelmisel nädalal tähistas oma 29. sünnipäeva, kuulub nende naiste hulka, kes jumaldavad oma kehavolte ning tunnevad uhkust oma ülekilode ja tselluliidi üle. Ashley on muuseas esimene pluss-suuruses modell, kes on pääsenud legendaarse ajakirja Sports Illustrated ajakirja kaanele.

Ashley esindab tänapäeva ühiskonnas naisi, kes on geneetiliselt ülekaalulised, ent tunnevad end sellegipoolest igati seksikalt ning ei häbene oma kehavõlusid kogu maailmale näidata. Vaatamata kriitikale on Ashley’st saanud väga edukas modell, kelle fotod on ilmunud pea kõigis ülemaailmsetes moeajakirjades: Elle, Vogue, Glamour, Harper’s Bazaar ja muidugi seksikaid pesumodelle kajastav Sports Illustrated.

Oma 29. sünnipäeva tähistas Ashley rannamõnusid nautides ning šampanjat juues – nagu piltidelt paistab, siis Ashley tõepoolest armastab oma kehakurve ja tunneb end paljastavates bikiinides vägagi muretult.