Kuula Rolf Juniori ja Eda-Ines Etti ühistööna valminud uut laulu ”Kirg On Saatus”!

23 kommentaari
Kuula Rolf Juniori ja Eda-Ines Etti ühistööna valminud uut laulu ”Kirg On Saatus”!

Saatest „Kaks takti ette“ oma lauljateed alustanud Rolf Roosalu, artistinimega Rolf Junior, kes osalenud ka “Eesti Laul 2010” ja “Eesti Laul 2011” võistlustel, üllitas oma viimase kauamängiva “Ööjanune” 2009. aasta jõulude paiku. Buduaarile tutvustab Rolf nüüd aga oma uut singlit “Kirg On Saatus”, mille meloodia on tema enda loodud ning sõnad on kirjutanud kaunis ja andekas lauljatar Eda-Ines Etti.

Saatest „Kaks takti ette“ oma lauljateed alustanud Rolf Roosalu, artistinimega Rolf Junior, kes on osalenud ka “Eesti Laul 2010” ja “Eesti Laul 2011” võistlustel, üllitas oma viimase kauamängiva “Ööjanune” 2009. aasta jõulude paiku. Buduaarile tutvustab Rolf nüüd aga oma uut singlit “Kirg On Saatus”, mille meloodia on tema enda loodud ning sõnad on kirjutanud kaunis ja andekas lauljatar Eda-Ines Etti.

Viimasel ajal on Rolf väga palju koostööd teinud paljude teiste tuntud Eesti lauljatega, sealhulgas ka Merlyn Uuskülaga, nüüd aga valmis laul koostööst Eesti ühe tuntuima lauljatari Eda-Ines Ettiga.

“Koostöö sujus meil suurepäraselt, laulusõnad olid minu jaoks justkui loodud,” kommenteerib Rolf oma uusima laulu loomisprotsessi.

Kuula allpool Rolfi uut laulu “Kirg On Saatus”!

 

Karin Karu

 

Sarnased artiklid