KYLIE JENNER PALJASTAS, miks tema rinnad vahel suuremaks muutuvad

KYLIE JENNER PALJASTAS, miks tema rinnad vahel suuremaks muutuvad

Kardashianite suguvõsa noorim, Kylie Jenner (19) on pärinud endale vanemate õdede kuulsad kurvid, ent sellegipoolest ringlevad välismeedias jutud Kylie väidetavast rinnasuurendus operatsioonist, mis naise enda sõnul on puhas väljamõeldis. Küll aga tunnistab Kylie, et tema rindade suurus on muutlik!

Kardashianite suguvõsa noorim võsuke, Kylie Jenner (19), on pärinud endale vanemate õdede kuulsad kurvid, ent sellegipoolest ringlevad välismeedias jutud Kylie väidetavast rinnasuurendusoperatsioonist, mis naise enda sõnul on puhas väljamõeldis. Küll aga tunnistab Kylie, et tema rindade suurus on muutlik!

Tõsieluseriaali “Keeping Up With The Kardashians” staar Kylie paljastas läbi oma Twitteri konto tõe selle kohta, miks tema rinnad mõnel fotol suuremad tunduvad ning põhjuseks on loomulikult menstruatsioon. Nimelt ütles naine, et päevade ajal koguneb tema organismi tavapärasest rohkem vedelikku ja ka rinnad muutuvad suuremaks, ent kui päevad on läbi, siis muutuvad ka rinnad tagasi endiseks ning rindade suurendamise operatsioonist ei ole siin juttugi.

Tõepoolest, päevade ajal muutub mõne naise organism eriti tundlikuks ja isegi kehakaal võib paari kilogrammi piires kõikuda lihtsalt sel põhjusel, et organism läheb pisut paiste.