KYLIE JENNERI saladus tuli päevavalgele

Lisa kommentaar
KYLIE JENNERI saladus tuli päevavalgele

Instagrami konto Thesaderoom on postitanud pildid, mis näitavad Kylie Jennerit oma 12 millionit dollarit maksvas kodus korraldamas oma tulevasele lapsele babyshower‘it.

Kylie pidas babyshower‘it üks päev pärast oma õe Kim Kardashiani oma, kes ootab kuuldavasti kaksikuid surrogaatema kaudu. Ajakirja The Sun andmetel ei olnud Kylie aga peoga rahul. Algselt olevat Kylie tahtnud peo pidada LA noortepärases ööklubis sõprade ja pere seltsis, kuid Kris Jenner polnud seda lubanud, kuna pidu pidi langema kindlale kuupäevale, millal nende tõsielusarja filmitakse. Lisaks ei tahtnud staari ema Kris riskida meedia suure tähelepanuga. Tänu sellele ei nautinud Kylie Jenner oma babyshower’it nii, nagu ta seda algselt soovis. Seega peeti babyshower maha tagasihoidlikult Kylie tagaaias. Peol kandis Kylie roosat pidžaamalaadset komplekti.

Väidetavalt ootab Kylie Jenner tüdrukut ning sellele viitab ka roosa dekoratsioon staari aias.

Kuigi Kylie ise ei ole oma rasedust kinnitanud, arvatakse, et seda hoitakse avalikkuse eest saladuses kuni jõuavad eetrisse “Keeping Up With The Kardashians” uued osad. Paar päeva tagasi jäi Kylie paparatsode ette lohvakates dressides, kuid ka need ei suutnud varjata staari beebikõhtu.