LAHUTUSEST ŠOKEERITUD BRAD PITT sooritas enesetapu?

LAHUTUSEST ŠOKEERITUD BRAD PITT sooritas enesetapu?

Angelina Jolie (41) andis eelmisel nädalal sisse lahutuse ning väidetavalt on see Brad Pitt’ile mõjunud niivõrd laastavalt, et ta vajus ühel hetkel kokku ja sooritas enesetapu. Mitmetes välismeedia uudiseid vahendavates portaalides ringleb jutt 52aastase mehe traagilisest surmast, kuid tõele see siiski ilmselt ei vasta.

Angelina Jolie (41) andis eelmisel nädalal sisse lahutuse ning väidetavalt on see Brad Pittile mõjunud niivõrd laastavalt, et ta vajus ühel hetkel kokku ja sooritas enesetapu. Mitmetes välismeedia uudiseid vahendavates portaalides ringleb jutt 52aastase mehe traagilisest surmast, kuid tõele see siiski ilmselt ei vasta.

Angelina soov abielu lahutada šokeeris maailma ning allikate väitel ei osanud ka Brad seda ette näha, mistõttu mõjus see talle traagiliselt. Depressioon, alkohol ja lahutus olevat mehe musta auku lükanud ning ta otsustas endalt elu võtta.

Peagi jõudsid meediasse aga kinnitused sellest, et Brad ei ole sooritanud enesetappu ning et tema vaimse tervisega on kõik korras. Nad lahutavad Angelinaga abielu, kuid et mured olid õhus juba varasemast ajast, ei ole see mehele siiski niivõrd šokeeriv uudis.

Kuidas selline kuulujutt üldse alguse sai, ei ole teada, ent õnneks ei vasta see tõele.

Allikas: chattsportsnet