Lauljatar Elina Born ostab vingeid riideid soodsa hinnaga

Lauljatar Elina Born ostab vingeid riideid soodsa hinnaga

Võib julgelt väita, et pea kõik naised armastavad šoppamist – isegi kui protsess ise tundub vahel väsitav, ei ütleks keegi meist ära uutest riietest või vingest kingapaarist. Kes eelistab omapära, šoppab taaskasutuspoodides, kes aga hindab brändi, ostab oma riided butiikidest või suurematest kaubanduskeskustest. Buduaar vestles lauljatar Elina Borniga šoppamise ning taaskasutuse teemadel, lisaks uurisime, kas Elina kogub midagi ja mis on kõige kallim asi tema garderoobis.

Võib julgelt väita, et pea kõik naised armastavad šoppamist – isegi kui protsess ise tundub vahel väsitav, ei ütleks keegi meist ära uutest riietest või vingest kingapaarist. Kes eelistab omapära, šoppab taaskasutuspoodides, kes aga hindab brändi, ostab oma riided butiikidest või suurematest kaubanduskeskustest.

Buduaar vestles lauljatar Elina Borniga šoppamise ning taaskasutuse teemadel, lisaks uurisime, kas Elina kogub midagi ja mis on kõige kallim asi tema garderoobis.

Elina suhtub taaskasutusse väga hästi. “Ma ei näe mingit mōtet korralike riiete äraviskamises. Kui mul on riideid, mis on kappi seisma jäänud ja mis näevad väga korralikud ja hoolitsetud välja, siis miks mitte anda need kellelegi, kes neid vajavad vōi kellele need meeldivad. Olen isegi sõbrannadega riideid vahetanud ja vahel imestan, et miks keegi nii ilusa asja niisama ära annab,” tõdeb Elina.

Ka kaltsukates käib Elina heameelega. “Olen kaltsukatest tihtipeale leidnud palju ägedamaid riideid ja aksessuaare kui kaubanduskeskustest leida võiks. Lisaks saab teise ringi poodidest palju odavama hinnaga riideid ja need on omanäolised,” räägib Elina.

Enamik naisi kipuvad teatud asju liiga palju ostma – kes päikeseprille, kes teksaseid, kes kingi. Uurime, mida Elina koguma kipub. “Mul on selline teema päikeseprillidega, kohe kui mõnda kihvti paari poes näen ja rahakott lubab, ostan ära. Sama kehtib kunstripsmetega – neid võin mitu paari korraga osta ja ikka on selline tunne, et neid võiks rohkem olla. Selline naljakas kiiks on mul küll,” naerab Elina.

Mõne naise jaoks on brändinimi väga oluline, ent Elina nende hulka ei kuulu. “Mind absoluutselt ei huvita, mis bränd on.”

Mis on kõige kallim ese, mis Elina garderoobis endale koha leidnud on? “Mõtlesin pikalt selle peale ja arvatavasti on selleks üks äge must kunstnahast jakk, mille ostsin 80 euro eest Mohitost. Päris nahka ma ei kanna,” tõdeb Elina.

Sel aastal tuleb Elina esimest korda ka Buduaari turule oma asju müüma! Turg leiab aset 19.-20. septembril Tallinnas, Saku Suurhallis. Lisainfot vaata siin!

Karin Karu

Sarnased artiklid